اخبار فوتسال تهرانویژه ها

قهرمان فصل 97 لیگ برتر فوتسال آسیا ویژِن مشخص شد

شب به یاد ماندنی برای تیم انجمن مهندسی عمران تهران

بالاخره فصل 97 لیگ برتر فوتسال بزرگسالان استان تهران به پایان رسید!

شامگاه روز دو شنبه، سالن زیبا و با کیفیت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران در جوار برج میلاد میزبان مسابقات پایانی مرحله پلی آف لیگ برتر آسیا ویژن بود.

بازی رده بندی در ساعت 19 بین دو تیم قصر یخ و آکادمی فوتسال میناوند برگزار شد که قصر یخی ها توانستند این بازی را 3 بر 1 به نفع خود به پایان برسانند و مدال برنز مسابقات را بدست آورند. لازم به ذکر است که تیم قصر یخ توانسته بود تیم های مدعی قهرمانی نظیر تیم توسن (نایت قهرمان جام حذفی کشور) را با نتایج خیره کننده ای شکست دهد.

البته تیم آکادمی میناوند نیز خوب ظاهر شد ولی با یک اخراجی و حواشی ایجاد شده که نتیجه ای جز اخراج یکی از اعضای کادر فنی در پی نداشت، نتوانست نتیجه را به نفع خود تمام کند و طعم ناکامی در این مسابقات برایشان ماند تا سال آینده با برنامه جدیتر برای قهرمانی تلاش کنند.

در ساعت 21 دو تیم فینالیست مسابقات وارد زمین شدند تا آخرین بازی لیگ 97 را انجام دهند. تیم های انجمن مهندسی عمران و ارکان صنعت به ترتیب با رنگ لباسهای قرمز و آبی وارد زمین شدند.

فینالیست های لیگ برتر فوتسال آسیا ویژن 97
فینالیست های لیگ برتر فوتسال آسیا ویژن 97

 

 

بازی فینال با هیجان و شور تماشاگران حاضر در وزشگاه آغاز شد. ولی در ابتدای بازی دو تیم به علت جو سنگین ورزشگاه و همچنین اهمیت و حساسیت بازی، دست به عصا بازی میکردند و اشتباهات فردی بازیکنان نیز به چشم میخورد.

در نهایت این بازی بدون حاشیه و در سلامت برگزار شد و نتیجه بازی در وقت قانونی 1 – 1 مساوی به پایان رسید تا سرنوشت و صاحب جام قهرمانی لیگ برتر فوتسال بزرگسالان تهران را ضربات پنالتی مشخص کند.

همانطور که انتظار میرفت تیم انجمن مهندسی عمران توانست در ضربات پنالتی تیم ارکان صنعت را  3 بر 1 شکست دهد.

لازم به ذکر است که انجمن عمرانی ها که به عنوان تیم هشتم دور گروهی به پلی آف رسیده بودند، پیش از این نیز توانستند تیم قهرمان دور گروهی لیگ برتر ( صنایع پلاستیک) را در مرحله پلی آف با ضربات پنالتی حذف کنند.

رونمایی از کاپ قهرمانی فوتسال لیگ برتر آسیا ویژن و مدال‌های تیم‌های اول تا سوم
رونمایی از کاپ قهرمانی فوتسال لیگ برتر آسیا ویژن و مدال‌های تیم‌های اول تا سوم

در نهایت فصل 97 لیگ برتر فوتسال بزرگسالان تهران (آسیا ویژن) به خوبی و خوشی برگزار شد و جام قهرمانی در دستان مهندسین تهرانی قرار گرفت.

فضای خوب ورزشگاه و حضور جمع کثیری از بانوان در بازی فینال مدیون مدیریت خوب هیئت فوتبال تهران و مخصوصا آقای خبیری رئیس کمیته فوتسال هیئت فوتبال تهران بود که با تلاش و مدیریت عالی خود توانستند مسابقات را در سطح لیگ برتر کشور برگزار کنند.

لازم به ذکر است که در مراسم اهدای جوایز مسابقات لیگ برتر فوتسال بزرگسالان استان تهران آقای دکتر حبیب الله شیرازی ریاست محترم هیئت فوتبال استان تهران، دکتر اصغر مازیار ریاست محترم تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر آرش جابری دبیر محترم سازمان لیگ فوتسال، محمد رضا حیدریان کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران، سید رحمت حسینی رییس هیئت فوتبال شهرستان قرچک، مهندس معراج شیرازی مدیر آسیا ویژن، علی زندی پور مربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران، آقای احسان کامیانی مسؤل کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتسال، آقای اکبر گنج خانی مربی اسبق باشگاه شهرداری ساوه، آقای مهدی گلپور مربی اسبق باشگاه شهرآفتاب تهران و استعداد یاب تیم ملی، آقای حسین رضایی مربی اسبق باشگاه شهرداری ساوه حضور داشتند.

قهرمان فصل 97 لیگ برتر فوتسال آسیا ویژِن مشخص شد
قهرمان فصل 97 لیگ برتر فوتسال آسیا ویژِن مشخص شد
تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker