اخبار فوتسالتیم های ملی

وقتی سرمربی خارجی فوتبالی در فوتسال ملی دخالت میکند

مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ، در حال رایزنی برای برگزاری بازی دوستانه بین دو تیم فوتسال ایران و بلژیک است.

به گزارش فوتسال کمپ ، بعد از دیدار مارک ویلموتس از تیم ملی فوتسال ایران در کمپ تیم ها ملی در تیر ماه سال جاری و گفتگو با سید محمد ناظم الشریعه ، همتای خود در تیم ملی فوتسال ؛ ناظم الشریعه در زمان گفتگو با ویلموتس از علاقه خود برای برگزاری بازی دوستانه صحبت کرد. به همین منظور مسئولان کادر فنی تیم ملی فوتسال از ویلموتس خواستند تا با فدراسیون فوتبال بلژیک صحبت کرده و این پیشنهاد را به آنها بدهد.

در همین مورد فدراسیون فوتبال بلژیک تمایل خود را برای این موضوع مطرح کرده و قرار است دو فدراسیون بر روی تاریخ این بازی ، خارج از زمان مورد نظر ایران که بهمن ماه سال جاری بود ، به توافق برسند.

دخالت مربی فوتبال در فوتسال
دخالت مربی فوتبال در فوتسال

همچنین با فدراسیون فوتبال ایتالیا برای برگزاری مسابقات دوستانه در آن کشور رایزنی شده است اما نظر آن فدراسیون در این مورد منفی بود . تیم ملی فوتسال ایران در یک مرحله اردو تدارکاتی خود را در آستاراخان روسیه پشت سر گذاشت.ضمنا یک دیگر از کشور ها مورد نظر برای بازی دوستانه کشور فرانسه می باشد.

لازم بذکر است بازی ها تدارکاتی تیم ملی فوتسال به منظور حضور قدرتمند در جام ملت ها آسیا 2020 که مسابقات انتخابی جام جهانی 2020 است ، برگزار می گردد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker