تیم های ملیمصاحبه ها

احیاء لیگ برتر فوتسال ناشنوایان

علی رعدی در گفت گویی از قصدش برای احیاء لیگ برتر فوتسال ناشنوایان گفت

به گزارش فوتسال کمپ ، بعد از لغو مسابقات تیم ملی فوتسال ناشنوایان علی رعدی سرمربی این تیم از یک تورنمنت پیش رو و احیا لیگ برتر این حوزه گفت.

رعدی گفت :برای این که تیم از نظر روحی تضعیف نشود سعی داریم تیم را به یک تورنمنت برون مرزی اعزام کنیم.

پس از لغو سفر تیم فوتسال ناشنوایان به مسابقات قهرمانی آسیا هنگ‌گنگ طی نشستی که با رییس فدراسیون ناشنوایان داشتیم به او تاکید کردم که پس از لغو سفر این تیم به بازیهای آسیایی هنگ کنگ و مسابقات جهانی سوئیس چه برنامه‌ای برای این تیم دارید تا رها نشود، تاکید کرد که منتظر مشخص شدن میزبان بعدی مسابقات آسیا و اقیانوسیه هستیم تا ببینیم کنفدراسیون آسیایی از بین قطر و اردن کدام کشور را میزبان این رقابتها معرفی می‌کند.

چون هنوز زمان برگزاری این رقابتها مشخص نیست ما ترجیح دادیم اردوی تیم ملی فوتسال ناشنوایان را تعطیل کنیم تا روزی که میزبان و زمان برگزاری بازیهای آسیا و اقیانوسیه مشخص شود.

وی خاطر نشان کرد : طی چند مرحله اردوی آماده‌سازی که داشتیم، تیم از نظر شرایط بدنسازی، فنی و ضربات ایستگاهی به جایی رسیده بود که امید قهرمانی به این تیم داشتیم. به هر صورت برای جلوگیری از تضعیف روحیه بازیکنان از مهران تیشه‌گران درخواست کردم که در صورت امکان و دریافت مجوز شورای برون مرزی تیم را به یک تورنمنت برون مرزی اعزام کند تا تیم رها نشود.

علی رعدی در پایان اظهار داشت : چند سالی است که مسابقات قهرمانی کشور و لیگ برتر فوتسال ناشنوایان بنا به دلایلی برگزار نمی‌شود، امسال تصمیم داریم ابتدا مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کنیم و سپس در صورت مهیا شدن شرایط از نظر اقتصادی لیگ برتر فوتسال ناشنوایان را نیز راه‌اندازی کنیم تا فوتسالیست‌های ناشنوا با انگیزه بیشتری خود را برای مسابقات آینده آماده کنند.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker