مصاحبه ها

جاوید: فرصت مناسبی برای بازی جوان ها پیش آمده است

مهدی جاوید بازیکن تیم ملی فوتسال ایران از بازی ها پیش رو گفت

به گزارش فوتسال کمپ ، در ادامه مصاحبه را از مهدی جاوید بازیکن ارزنده تیم ملی فوتسال را مطالعه خواهید کرد.

جاوید در ابتدا گفت: شرایط بدنی و به طور کلی آمادگی خودم و سایر بازیکنان مطلوب است، چراکه از دل لیگ به مسابقات آمده‌ایم. طبق نظر سرمربی با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه در ارومیه حاضر شدیم و به غیر از ۳ بازیکن باتجربه، بقیه بازیکنان جوان هستند.

و در ادامه گفت: اواخر سال هم مسابقات مرحله نهایی قهرمانی آسیا را در پیش داریم که این موضوع باعث شده تا رقابت و تلاش بین بازیکنان برای اثبات جایگاهشان در جمع ۱۴ بازیکن اعزامی، بسیار زیاد باشد. به هر حال در چند سال اخیر درهای تیم ملی به روی بازیکنان شایسته باز بوده است و الان فرصت بسیار مناسبی برای بازیکنان است تا توانایی‌هایشان را نشان بدهند. از نظرم تلفیق بازیکنان جوان و باتجربه کمک خیلی زیادی به تیم می‌‌کند.

در مرود شرایطش نیز گفت : شرایط خوبی دارم. البته مصدومیت جزیی از ناحیه انگشت پا دارم و به همین دلیل علاوه بر تمرین در کنار تیم، به فیزیوتراپی هم می‌پردازم. امیدوارم با رسیدن به شرایط ایده آل بتوانم به تیم کمک کنم.

در آخر در مورد حریفان تیم ملی ادامه داد : شناخت زیادی از این دو تیم نداریم، اما واضح است که ترکمنستان به دلیل میزبانی در مرحله نهایی مسابقات، آماده سازی خیلی خوبی داشته و با تیم آماده‌ای به ایران آمده است تا خود را مقابل تیم ما محک بزند. با قرقیزستان هم چند سال قبل بازی داشتیم و به طور کلی هدف ما کسب نتیجه خوب از این دو بازی است.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker