اخبار بازیکنانمصاحبه ها

نظری : بهترین دروازه بان ها فوتسال را داریم

مصطفی نظری بازیکن تازه لیگ برتری شده فوتسال از کیفیت بالا دروازه بانان و کیفیت پایین لیگ برتر گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، دروازه بان سابق تیم ملی فوتسال ایران که پس از مدتی دوری از لیگ برتر فوتسال کشورمان و حضور در لیگ برتر فوتسال اندونزی به تازگی به لیگ برتر فوتسال برگشته و راهی تیم سن ایچ ساوه شده است در مصاحبه ای از کیفیت دوازه بان ها ایرانی و لیگ برتر فوتسال گفتگویی کرده است.

نظری در مورد تیم جدیدش گفت : من ابتدای فصل دو سه پیشنهاد  از لیگ برتر داشتم اما از لحاظ مالی چنگی به دل نمی‌زد و ترجیح دادم استراحت کنم. شرایط خوب خارجی هم در حال اوکی شدن بود که منتفی شد تا اینکه پیشنهادی از دوست قدیمی ام جواد اصغری مقدم رسید تا برای سن ایچ به میدان بروم که وقتی همه جوانب را سنجیدم پیشنهاد خوبی بود و پیراهن این تیم را به تن کردم. قطعا یکی از دلایلی که اینجا هستم حضور اصغری مقدم روی نیمکت این تیم است.

او در مورد قهرمانی تیم سن ایچ ساوه گفت : حرف از قهرمانی خیلی زود است و هدف اول این است که بتوانیم در بالای جدل باشیم اما توپ است و می‌چرخد به خصوص با پلی آف شانس تیم‌هایی که تماشاگر دارند بالاست و تلاش می‌کنیم به جایگاهی خوب در لیگ برسیم.

همچنین در مورد بازگشتش به لیگ برتر افزود : من همیشه و در هر تیمی که بودم صد درصد انگیزه داشتم و حتی فصل پیش که درلیگ اندونزی بودم با تمام وجود برای تیمم دروازه بانی کردم. الان هم انگیزه ای دو چندان دارم تا بهترین گلری خود را در لیگ داشته باشم.

وی در آخر در مورد کیفیت دروازه بان و لیگ برتر نیز گفت : فوتسال ما همیشه دروازه بان های خوبی داشته و تقریبا ما هیچ زمانی از این بابت مشکل نداشتیم اما اگر در برهه ای در تربیت دروازه بان مشکل داشتیم یا گلرهای ما افت کرده اند به نداشتن مربیان دروازه بانی خوب و تمرین دهنده های دروازه‌بانی برمی‌گردد. دروازه بانی ۸۰ درصد یک تیم است و ما بهترین گلرهای جهان را داریم.

بازی‌ها نیم فصل اول را دنبال می کردم و متاسفانه کیفیت آن چنگی به دل نمی زد. احساسم این است که تیم ها هنوز لیگ را جدی نگرفته اند و پلی آف باعث شده تا تمرکز آنها به این مرحله و نیم فصل دوم باشد. از سویی غیبت چهره هایی مثل وحید شمسایی، حسین شمس، سید مهدی ابطحی و … یا بازیکنانی مثل حسن زاده، توکلی ،اسماعیل پور و … باعث شده لیگ جذابیت و هیجان سابق را نداشته باشد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker