فوتسال بانوانفوتسال جوانان

هدایت تیم های ملی؛جوانان 5 گزینه،بانوان 3گزینه

داوود پرهیزگار در مصاحبه ای ، در مورد شرایط تیم های فوتسال بزرگسالان ، جوانان و بانوان مواردی را اعلام کرده است.

به گزارش فوتسال کمپ ، داوود پرهیزگار ( رئیس کمیته فوتسال ) برنامه های آینده تیم های بزرگسالان ، جوانان و بانوان را برای حضور در مسابقات آتی تشریح کرد.

وی درباره تیم بزرگسالان گفت : تیم بزرگسالان به تازگی مسابقات آستارخان روسیه را پشت سر گذاشته و طبق تقویم تدوین شده ، از 16 الی 13 مهر ماه جاری به اردو آماده سازی خواهد رفت.برای این اردو آماده سازی 5 جلسه تمرین و 2 جلسه بدنسازی انجام خواهد گرفت.بعد از این اردو این تیم ملی به مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا در شهر ارومیه خواهد رفت.

سپس رئیس کمیته فوتسال در مورد تیم های جوانان و بانوان ادامه داد: با توجه به تغییر زمان مسابقات قهرمانی جوانان زیر 20 سال آسیا از خرداد به آبان 99 ، فرصت مناسبی برای اردو ها آماده سازی و بازی های دوستانه وجود دارد.بعلاوه اینکه در حال حاضر 5 گزینه برای هدایت این تیم مد نظر کمیته است که در حال بررسی بوده و نتیجه اعلام خواهد شد.ضمنا 3 گزینه نیز برای هداست تیم بانوان مطرح است که آن ها نیز بررسی و سرمربی تیم بانوان به زودی معرفی خواهد شد.

درآخر آقای پرهیزگار افزود : با توجه به برگزاری شایسته المپیاد دختران فوتسال کشور ، کادرفنی تیم های پایه دختران نیز در جلسه این موارد را مرود بحث قرار داده است تا با انتخاب یک کادر فنی واحد و قوی ، آماده سازی تیم های پایه فوتسال دختران آغاز گردد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker