مسابقات و لیگمصاحبه ها

افضل : سالن فوتسال ، بازیمان فضا کمی داشت.

علی افضل سرمربی تیم فوتسال مس سونگون بعد از برد مقابل ستارگان دشت ورامین مصاحبه ای انجام داده است.

به گزارش فوتسال کمپ ، بعد از مصاحبه رضا داورزنی در مورد بازی تیمش مقابل تیم فوتسال مس سونگون در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران ، علی افضل هم در مصاحبه ای از بازی خوب بازیکنان خود و فضا کم سالن فوتسال ، محل برگزاری این مسابقه گفت.

افضل بیان کرد : همان‌طور که همه مشاهده کردیم هر دو تیم بازی خوبی داشتند و بازیکنان تیم ستارگان دشت ورامین واقعاً به‌خوبی بازی می‌کردند تا پیروز شوند و تیم ما را خیلی تحت‌فشار قراردادند ولی بازیکنان من به‌خوبی ظاهرشده و توانستیم ستارگان ورامین را در خانه شکست دهیم.

وی از فضای بازی ، سالن فوتسال نیز گفت : اما به دلیل اینکه زمین‌بازی از فضای کمی برخوردار بود نمی‌توانستیم آن تاکتیک‌های بازی که مدنظرمان بود را انجام دهیم و خوشبختانه  توانستیم از فضای پشت حریف که خالی می‌شد به نحو احسن استفاده کنیم و سه امتیاز لازم که در این زمین سخت به دست می‌آمد را از آن خود کنیم.

در پایان نیز اظهار داشت : اصل ورزش این است که اخلاق‌مداری را رعایت کنیم و به یکدیگر توهین نکنیم اما اینکه بخواهیم به تیم حریفمان اهانت کنیم کار کاملاً ناشایست و نادرستی است.

میدوارم که فوتسال کشور روزبه‌روز بهتر شود و همچنین فوتسالیست‌هایی در فوتسال ایران روی کار بیایند تا بتوانیم تیم‌های بهتری در سطح کشور داشته باشم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker