فوتسال بانوانمصاحبه ها

ایرانمنش:جایگاه تیم را د جدول ارتقاء خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتسال بانوان مس کرمان از باخت اخیر تیم مقابل ملی حفاری گفت.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ، سرمربی تیم فوتسال بانوان مس کرمان از باخت اخیر تیم مقابل ملی حفاری گفت.

وی گفت : امروز شاهد بازی خوب و باکیفیتی از بازیکنانم مقابل تیم حفاری بودم اگرچه نتوانستیم امتیازی از این دیدار کسب کنیم. با این باخت ناامید نمی شویم و به آینده امیدوار هستیم.

حریف از بازیکنان باتجربه و خوبی بهره می برد که سال ها در کنار هم بوده و هماهنگ هستند در حالی که بسیاری از بازیکنان ما جوان و کم تجربه هستند.

در نیمه نخست بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و حتی می توانستیم گلهای دوم و سوم را به ثمر برسانیم همچنین در ادامه چند موقعیت گلزنی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و در نهایت بازی را واگذار کردیم.

خانم ایرامنش بیان کرد : تیم ملی حفاری از بازیکنان ملی پوش زیادی بهره می برد و اشتباه کردن مقابل چنین حریفانی حکم مرگ را دارد. تیم ما نقاط ضعفی دارد که تلاش می کنیم آنها را برطرف کنیم و از بازی های خانگی امتیاز لازم را کسب کنیم.

این تیم از بازیکنان باتجربه و ملی پوش خوبی بهره می برد و یکی از مدعیان قهرمانی است. ما تاکنون خوب کار کردیم و سعی می کنیم در ادامه روند رو به رشدمان را طی کنیم.در نیم فصل دوم سعی می کنیم تیم را تقویت کنیم تا جز چهار تیم صدرنشین جدول باشیم.

در پایان مصاحبه افزود : در نیم فصل دوم شرایط تیم ها متفاوت خواهد شد و بی شک همه به دنبال کسب امتیاز هستند لذا باید هوشیار باشیم و از فرصت های خود نهایت استفاده را ببریم. ما تیم کاملا بومی و جوانی داریم و در آینده حرف های بسیاری برای گفتن داریم.

بسیاری از بازیکنان این تیم همچون دیگر تیم های مدعی لیگ مسن هستند و بی شک این تیم ها چند سال دیگر باید به فکر بازیکن جایگزین باشند.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker