مسابقات و لیگمصاحبه ها

خبیری : تلاش می کنیم روند روبه رشد تیم ادامه یابد.

محسن خبیری سرمربی تیم فوتسال شاهین کرمانشاه در آستانه بازی های هفته شانزدهم مصاحبه ای انجام داده است.

به گزارش فوتسال کمپ ، شاهین کرمانشاه که هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال را به مصاف سوهان محمد سیمای قم خواهد رفت.همچنین به تازگی مصاحبه ای از سرمربی این تیم یعنی آقای محسن خبیری منتشر شده است که آن را مشاهده می کنیم.

وی بیان کرد : تیمی که این هفته با آن روبرو می‌شویم، از تیم‌های صدر جدول لیگ برتر فوتسال است که طی سال چندسال گذشته عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته است.این تیم از بازیکنان ارزشمندی برخوردار است که زیرنظر کادر فنی منسجم و باتجربه‌ بخوبی در این دوره از رقابت‌های لیگ پیش می‌روند. در بازی رفت که در خانه برابر این تیم داشتیم، با نتیجه ۴ بر یک شکست خوردیم، برای همین در تلاشیم تا حداقل بتوانیم در بازی برگشت که در خانه حریف برگزار می‌شود، خوب ظاهر شویم و شکست دوم را نخوریم.

وی تاکید کرد : قطعا بازی کردن برابر این تیم کار سخت و دشواری است، اما طی هفته گذشته بازیکنان آنها را آنالیز کرده‌ایم و امیدواریم نمایش خوبی داشته باشیم. متاسفانه برای هر بازی دو یا سه نفر از بازیکنانمان را به علت مصدومیت در اختیار نداریم که این مسئله به تیم ضربه وارد می‌کند. با این وجود پیشرفت کنونی تیم محسوس است و تلاش می‌کنیم که این روند روبه رشد تیم را ادامه دهیم. از همه بازیکنانم خواسته‌ام تا در مسابقاتشان بهترین عملکرد را از خود نشان دهند و امیدواریم برابر تیم سوهان محمدسیما قم هم بتوانیم اینگونه عمل کنیم.

دیدار بین دو تیم شاهین کرمانشاه و محمدسیما قم درهفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال عصر امروز (۲۱ آبان) به میزبانی قم برگزار می‌شود.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker