دسته‌بندی نشدهمسابقات و لیگمصاحبه ها

روزپیکر:یکی از دلایل باخت ما داور بود

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس از بازی با تیم فوتسال گیتی پسند گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، بعد از پایان بازی تیم ها آذرخش بندرعباس و گیتی پسند اصفهان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال ، عباس روزپیکر سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در مورد این بازی گفت.

وی اظهارداشت :  از داور اول اصلا رضایت ندارم و یکی از دلایل باخت ما هم همین داور بود.در نیمه نخست داور اول دو اشتباه تاثیر گذار داشت و اجازه نداد تیم من که حقش بود با برتری به رختکن برود .نگرفتن یک خطای پنالتی برای ما و ندیدن خطای بازیکن تیم گیتی پسند روی بازیکن ما که منجر به گل دوم گیتی پسند شد از اشتباهات بزرگ داور اول بود که از مسوول چیدمان داوری فدراسیون فوتبال می خواهم که همه تیم را به یک چشم نگاه کند وبه خاطر این که ما در مکان دوازدهم جدول رده بندی هستم پس تیم خوبی نیستم و ایرادی ندارد هر داوری برای قضاوت بفرستیم نگاه نکند.

وی دلیل دوم باخت تیمش را این دانست که : یک تیم حرفه ای نباید این مشکلات را داشته باشد کار پایان بازی محلی برای استراحت نداشته باشد وبی خودی یک روزش در تهران سرگردان باشد. ما اگر صاحب داشتیم این بلاها سرمان نمی آمد واگر نبودن مسوولان استان اکنون حال روزمان بدتر از این بود .بازیکنانم‌در نیمه دوم از نظر بدنی کم آوردند و این موضوع باعث شد تا تیم خوب گیتی پسند به برتری دست یابد.

تگها

مقالات مشابه

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker