مسابقات و لیگمصاحبه ها

عروجی : لیگ برتر فوتسال، امسال کیفیت بالایی دارد

ابوالقاسم عروجی بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان به تازگی مصاحبه جدیدی را انجام داده است.

به گزارش فوتسال کمپ ، ابوالقاسم عروجی بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان در مصاحبه جدید خود از تورنمنت چهارجانبه مشهد ، لیگ برتر فوتسال و تیم ملی فوتسال گفت.

وی افزود : خوشبختانه تیم ملی موفق شد در ۳ روز تمرین پر فشاری را با حضور بازیکنان جوان و با تجربه برگزار کند. درتمرینات اخیر که دیروز به پایان رسید، کادر فنی با دعوت از بازیکنان جوان و با تجربه تیم را آماده حضور در رقابت‌های چهار جانبه مشهد کرد. همان طور که می‌دانید بازی‌های چهار جانبه مشهد می‌تواند به ما در مسابقات جام ملت‌های آسیا بسیار کمک کند.

به نظر من این بازیکنان جوانی که اکنون در تیم ملی حضور دارند یکی از بهترین نسل‌های فوتسال ایران هستند که می‌توانند جایگزین خوبی برای تیم ملی در آینده باشند و حتی آن‌ها می‌توانند تیم ملی را در مسابقات جام ملت‌ها و همچنین جام جهانی که سال بعد برگزار می‌شود بسیار کمک کنند.

بازی‌های جام ملت‌های آسیا امسال بسیار سخت است. تمام کشور‌ها مشغول تمرین هستند تا با قدرت بسیار وارد رقابت‌های آسیایی شوند. به غیر از رقبای سنتی ما مثل ژاپن و تایلند که همیشه برای ما دردسر ساز بوده اند، تیم‌هایی مثل قرقیزستان، ترکمنستان و حتی افغانستان از پیشرفت خوبی برخودار هستند و در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا نشان دادند که چه مقدار فوتسالشان پیشرفت کرده است.

همان طور که گفتم سطح کیفیت تیم‌های آسیایی بسیار بالا رفته است، اما بدانید که ما تیم ملی ایران هستیم و تنها یک هدف داریم آن هم قهرمانی در جام ملت‌های آسیا است و امیدوارم که با قهرمانی در جام ملت‌ها بتوانیم دل مردم عزیزمان را شاد کنیم.

عروجی در مورد لیگ برتر نیز بیان کرد : نظر من امسال سطح مسابقات لیگ بسیار بالا است و به مانند فصول گذشته که دو تیم مس سونگون و گیتی پسند از قبل قهرمانی خود را قطعی می‌کردندف، اما این فصل نمی‌توان ازد الان پیش بینی کرد که چه تیم می‌تواند قهرمان شود، زیرا تیم‌هایی مثل فرش آرا، سن ایچ و سوهان محمد سیما قم به همراه شهروند ساری در این فصل هر کدام بسیار خوب کار کرده اند و می‌توانند یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشند.

درباره تقابل این هفته تیم مس با سن ایچ ساوه هم گفت: سن ایچ ساوه از تیم‌های بسیار خوب این فصل است. آن‌ها در ۲ بازی گذشته خود شکست خورده اند و برای آن که از کورس قهرمانی عقب نمانند با تمام قوا به مصاف ما می‌آیند همان طور که می‌دانید سن ایچ در بازی رفت موفق شد ما را شکست دهد و ما هم برای جبران آن نتیجه با تمام قدرت وارد مسابقه می‌شویم.

در پایان نیز اظهار امیدواری کرد : امیدوارم فدراسیون فوتبال حمایت‌های خود را از تیم ملی بیشتر کند تا این که فوتسال ما بتواند در رقابت‌های مهم آسیایی و جهانی بهترین عملکرد را داشته باشد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker