فوتسال بانوانمصاحبه ها

غلامی:رسانه ها ، باعث توجه به فوتسال بانوان می شوند

کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان از اهمیت حضور یافتن رسانه در فوتسال بانوان گفت.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ، نسیمه غلامی بازیکن تیم فوتسال بانوان هیئت خراسان و کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان در مصاحبه ای از اهمیت حضور یافتن رسانه در دیده شدن فوتسال بانوان گفت.

وی بیان کرد : امسال بهترین لیگ فوتسال را در بخش بانوان تجربه کردیم، چون همه تیم‌ها عملکرد خوبی داشتند، رقابت برای همه باشگاه‌ها سخت شده بود و ملی پوشان در تیم‌های مختلفی پخش بودند و همین مسئله تعیین نتایج یک دیدار را غیر قابل پیش بینی می‌کرد. اکنون هم که در تعطیلات نیم فصل قرار گرفتیم، کادر فنی به ما یک هفته استراحت داده است. من در این یک هفته تنها ۲ روز استراحت می‌کنم و بعد تمرینات بدنسازی با وزنه را که مربی برای بازیکنان تعیین کرده است را انجام می‌دهم.

عکس سطح لیگ که کیفیت چشمگیری پیدا کرده است متاسفانه داوری‌های ما ضعیف‌تر هم شده است، یکسری از داوران ما بدون هیچ دلیل موجهی به بازیکنان کارت زرد می‌دهند و به جرئت می‌توانم بگویم تنها عملکرد ۲ داور در لیگ رضایت بخش بوده است. اشتباهات داوری تا جایی است که حتی در تعیین نتیجه و برد و باخت‌ها تاثیر زیادی می‌گذارد، در یک بازی هم که تیم ما به نتیجه تساوی رسید باید بگویم که داوری باعث شد که سه امتیاز بازی را از دست بدهیم.

کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان افزود : وضعیت مالی همیشه در بانوان ضعیف‌تر از آقایان بوده است، اما خوشبختانه امسال تیم هیئت فوتبال خراسان رضوی به تمام شرط‌هایی که در قرارداد با ما ذکر کرده، تا اینجای کار عمل کرده است و ما همچون یک تیم حرفه‌ای در بحث قرارداد‌ها بوده ایم. چند تیم دیگر لیگ هم شنیدم که قرارداد‌های بازیکنانشان را پرداخت کرده اند. خوشبختانه رسانه‌ها باعث دلگرمی و دیده شدن ما می‌شوند و حتی باعث شده اند که فدراسیون و مسئولان توجه بیشتری به فوتسال بانوان داشته باشند.

جوانانی که به لیگ بزرگسالان تزریق شدند عملکرد خوبی داشتند، اما آن‌ها نیاز به زمان دارند که در کنار باتجربه‌ها خودشان را کامل کنند. ملی پوشانی که الان در تیم ملی بازی می‌کنند تا آخر عمرشان قرار نیست بازی کنند و باید روزی جایشان را به همین جوانان بدهند، من از حضور این آینده سازان در فوتسال بانوان احساس خوبی دارم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker