مسابقات و لیگمصاحبه ها

مراقی : این باخت چیزی از ارزشهای تیممان کم نمی کند.

یعقوب مراقی سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان از باخت در دربی خوزستان گفت

به گزارش فوتسال کمپ ، یعقوب مراقی سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان از باخت در دربی خوزستان مقابل حفاری این استان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال گفت.

وی اظهار داشت : بازی بسیار خوبی بود و همیشه داربی‌ها شرایط خاص خودشان را دارند. تیم بهبهان مخصوصا در نیمه اول بسیار خوب بازی کرد. در نیمه نخست آن چه از بازیکنان می‌خواستیم را آنطور که باید و شاید انجام ندادند ولی در نیمه دوم با توجه به صحبت‌هایی که بین دو نیمه داشتیم و آنالیز حریف، توانستیم نقاط قوت حریف را از کار بیاندازیم و در این نیمه، تمام بازی دست ما بود. به نظرم می‌توانستیم نتیجه بهتری به دست بیاوریم. این شکست چیزی از ارزش‌های اهورا بهبهان کم نمی‌کند. تیم بهبهان بسیار جنگنده بازی کرد و برای این تیم در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت دارم. ما از همان ابتدا تمام هدف‌مان این بود که به پلی‌آف برسیم. همانطور که امروز دیدید، سه بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم و از بازیکنان جوان‌مان استفاده کردیم که به کارمان هم آمدند.

سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری افزود: بازی‌های پلی‌آف هم استراتژی خاص خود را دارند و باید ببینیم شرایط در آن مرحله به چه صورت است و امیدوارم نتایجی در خور شان نام ملی‌حفاری کسب کنیم. لیگ در نیم‌فصل اول آنطور که باید و شاید خوب نبود ولی در نیم‌فصل دوم، بازیکنان بسیار خوبی وارد تیم‌ها شدند که سطح کیفی لیگ را نسبت به فصل اول بالاتر بردند. بازی‌های سختی در پیش داریم و ان‌شاءالله با حمایت تماشاگران بتوانیم نتیجه‌ای در خور شان فوتسال حفاری کسب کنیم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker