مسابقات و لیگمصاحبه ها

مراقی : بازیکنان ما را عصبی کردند

یعقوب مراقی سرمربی تیم فوتسال حفاری اهواز از حواشی دیدار با گیتی پسند گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، یعقوب مراقی سرمربی تیم فوتسال حفاری اهواز در مصاحبه ای از حواشی بازی مقابل تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور گفت.

مراقی گفت : بازی خوب و سنگینی را شاهد بودیم و هر دو تیم توانستند بازی خوبی را به نمایش بگذارند.اما من باید گله ای از  کمیته داوران داشته باشم، بازی گیتی پسند و حفاری همیشه دارای حاشیه زیاد است پس باید از داوران با تجربه استفاده شود اما در این بازی شاهد این بودیم که از داوران کم تجربه استفاده شد. داور این بازی تحت تاثیر صحبت بازیکنان گیتی پسند قرار می گرفتند و نتوانست به درستی سوت بزند.

مراقی ضمن تاکید بر عمدی نبود مسائل داروری گفت : باید دقت بیشتری در انتخاب داور می شد، ناظر این بازی نیز تمام مدت این بازی  به کادر تیم حفاری اخطار می داد. ناظر این بازی بازیکن من را تهدید کرد و به او گفت: من نمی گذارم تا آخر فصل بازی کنی. اما من اینجا می گویم مرادخانی شما نمی توانید این کار را انجام دهید.

بازیکنان حفاری هرگاه به داور اعتراض می کردند مورد تهدید قرار می گرفتند و به دلیل کارت هایی که بازیکنان من دریافت کرده اند در بازی آینده سه بازیکن محروم داریم. امیدوار هستم که کمیته داوران در بازی های حساس از داوران با تجربه استفاده کنند.

در پایان مصاحبه نیز از هواداران تیم گیتی پسند ، دلیل خروج تیمش از زمین و پرتاپ کردن بطری آب توسط بازیکنش به سوی فیلمبردار  گفت و اظهار داشت : تیم گیتی پسند زمانی که در اهواز بازی کرد مورد هیچ بی احترامی قرار نگرفت اما امروز شاهد فحاشی و تهدید از سوی هواداران اصفهانی به بازیکنان حفاری بودیم.بازیکنان تیم ما تحت تاثیر جو مسابقه قرار گرفته بودند و من به این دلیل تیم را به رختکن بردم و پس از چند دقیقه به زمین بازگشتیم، قصد خروج از بازی را نداشتیم و دلیل این کار آرام کردن بازیکنان حفاری بود.

بازیکنان ما عصبی بودند و دلیل این عصبانیت داور مسابقه بود و من فکر می کنم داوران از روی قصد بازیکنان تیم ما را عصبی کردند.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker