مسابقات برندهای برتر کشور

نوو نوردیسک از مسابقات برندهای برتر کشور کنار رفت!

در هفته سوم مسابقات که تیم فوتسال نوو نوردیسک مقابل تیم روبوفا حاضر نشد هیچ کس نمی دانست که ممکن است این تیم از جدول گروه اول شود.

به گزازش فوتسال کمپ ، تیم فوتسال نوو نوردیسک که در مسابقات برندهای برتر کشور در گروه اول حای داشت و تا پایان هفته دوم با 2 شکست در رده پنجم قرار گرفته بود ، هفته سوم در مقابل تیم فوتسال روبوفا حاضر نشد تا مخرب انگیزه بازیکنان جوان این تیم باشد.اما حالا در هفته چهارم این مسابقات ، نوو نوردیسک مقابل تیم فوتسال بانک سامان هم حاضر نشد تا براساس قوانین برگزاری مسابقات از جدول حذف شود و تمام امتیازها و تفاضل هایی که سایر تیم ها از بازی با این تیم به دست آورده بودند خنثی و حذف گردد.

در این میان تیم های فوتسال بانک دی و شرکت ایراکام که در بازی رو در رو با این تیم با تعداد گل بالا پیروز شده بودند و امید داشتنه با این پیروزی و تفاضل گل حاصله از این بازی بهترین جایگاه را در هفته پایانی ( پایان مرحله گروهی ) به دست آورند ، تمامی برنامه ریزی هایشان به هم خورده است.

گفتنی است که سرپرست این تیم در ساعت 15 روز پنجشنبه 16 آبان 1398 با هیئت برگزاری این مسابقات تماس گرفته و رسما از این بازی ها کناه گیری کرده است.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker