مسابقات و لیگمصاحبه ها

کشاورز : برد ما به خاطر تجربه و آمادگیمان بود.

کاپیتان تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان از بازی با آذرخش بندرعباس گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، در حالی که در خبرها ، اخباری از تعویق بازی تیم ها فوتسال گیتی پسند و آذرخش بندرعباس و حواشی آن دیده می شد ، این بازی در هفته شانزدهم لیگ برتر برگزار و گیتی پسند پیروز آن شد.بعد از این مسابقه محمد کشاورز کاپیتان تیم فوتسال گیتی پسند در مورد این بازی صحبتهایی کرده است.

وی گفت : به شخصه بارها در بندرعباس به زمین رفته‌ام و همیشه جو سالن را مثبت دیده‌ام اما در بازی این هفته ما با آذرخش در میان خیل بندری‌های عزیز، تعداد اندکی تماشاگرنما با فحاشی و پرتاب بطری باعث شدند تا چند بار بازی بخوابد که این هرگز در شان تیم خوب آذرخش نبود.گیتی‌پسند در این بازی واقعا مستحق پیروزی بود و من فکر می‌کنم که تیم ما با دو آیتم تجربه و شرایط ایده‌آل بدنی موفق شد سه امتیاز این بازی را از آن خود کند. بندری‌ها در نیمه دوم به لحاظ بدنی کم آوردند اما برای ما هر چه بازی به آخر رفت کار راحت‌تر شد ولیکن نباید از بازی خوب آذرخش فراموش کرد که برای نتیجه گرفتن به آب و آتش زد.همانطور که آقای بی‌غم هم قبلا در مصاحبه‌هایشان گفته بودند ما تلاش‌مان بر این است که در پلی‌آف در بهترین فرم باشیم چراکه گیتی‌پسند امسال به دنبال پایانی خوش بر عملکرد خوب خود است.

او در پایان از بازیکنان جدید تیم و باشگاه نیز بیان کرد : به نظر سرمربی تیم گلر برزیلی و اصغر حسن‌زاده به جمع ما اضافه شدند که گلر برزیلی به ما کمک بسیار خوبی کرده ضمن اینکه اصغر حسن‌زاده هم نیاز به تعریف من ندارد. او با آشنایی با شرایط اصفهان با توجه به سابقه‌ای که دارد یک بازیکن بسیار خوب و تاثیرگذار است. ما هفته به هفته بهتر می‌شویم ضمن اینکه مصدومان‌مان هم رسیده‌اند و تیم هماهنگ‌تر عمل می‌کند. خدا را شکر شرایط ایده‌آل است و از روند تیم نیز بسیار راضی هستیم.انصافا جا داشت که از باشگاه گیتی‌پسند تشکر کنم و از مدیرعامل و هیات‌مدیره باشگاه قدردانی کنم چراکه بازیکنان ما واقعا دغدغه‌ای جز بازی کردن ندارند و بدون مشکل به پیش می‌روند. به آقای جنتی به خاطر انتخابشان در هیات‌رئیسه نیز تبریک می‌گویم و اعتقاد دارم که کمیته فوتسال هم از تجربیات خوب ایشان بهره خواهد برد.

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker