اخبار فوتسالمسابقات و لیگ

اعلام آرای انضباطی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم های فوتسال صادر کرد.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرا خود را  در خصوص تیم های فوتسال به شرح زیر صادر کرده است :

*دیدار تیم های فوتسال  اهوارا بهبهان و مقاومت البرز از سری رقابتهای لیگ برتر برگزار و محمدرضا عطارپری، مربی تیم اهورا بهبهان به دلیل اهانت به داور که منجر به اخراجش شد به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر و جریمه نقدی قطعی است)

*تیم فوتسال ستارگان ورامین به دلیل فحاشی یکی از لیدرها به داور و نماینده فدراسیون در دیدار برابر سوهان محمد سیما قم باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* مسابقه تیم های گیتی پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز برگزار و از سوی عباس خالدی و فارس ضیا غم، پرشک و مربی تیم ملی حفاری تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی رخ داد. هر کدام از نفرات فوق جداگانه به توبیخ کتبی محکوم شدند.

فرید نمازی و احمد ملاعلی، بازیکنان تیم ملی حفاری اهواز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه، هر کدام به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی به طور جداگانه محکوم شدند.

تیم گیتی پسند اصفهان به دلیل داشتن 3 بازیکن اخطاری و پرتاب اشیا از سوی تماشاگران به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم ملی حفاری اهواز نیز به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری و خروج تیم از زمین مسابقه  به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

فوتسال ایران
اعلام آرای انضباطی

*دیدار نامی نو و پارس آراشیراز  از سری رقابتهای فوتسال بانوان که قر ار بود روز 22 آبانماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم پارس آرا شیراز در زمین، این دیدار برگزار نشد. کمیته انضباطی طبق ماده 62 مقررات انضباطی نتیجه را سه بر صفر به سود تیم مقابل اعلام و باشگاه پارس آرا شیراز را به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.( این رای در خصوص نتیجه مسابقه قابل تجدید نظر و جریمه نقدی قطعی است)

گفتنی است،  با وجود مقررات مصروحه در آیین نامه برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان مبنی بر حذف و سقوط به رده پایین تر تیم هایی که از حضور در یک مسابقه امتناع می کنند، کمیته انضباطی از اعمال این تصمیم با لحاظ جهات مخففه ماده 93 نسبت به تیم پارس آرا شیراز خودداری و متذکر می گردد در صورت تکرار و عدم حضور در مسابقات بعدی یقینا تنبیهات شدید متوجه تیم متخلف خواهد شد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker