اخبار فوتسالتیم های ملی

تورنمنت مشهد؛ایران ناکام،بلاروس شگفت انگیز

تورنمنت بین المللی فوتسال مشهد 2019 با قهرمانی تیم ملی فوتسال بلاروس به پایان رسید.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ،دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و بلاروس در آخرین‌ روز‌‌ از تورنمنت فوتسال مشهد از ساعت ۱۸ در سالن شهید بهشتی مشهد آغاز و با پیروزی بلاروس به پایان رسید.

در وقت نخست این دیدار در حالی که تنها یک دقیقه از آغاز مسابقه گذشته بود حمله ایران با ضربه مهدی جاوید تبدیل به گل نخست شد. هفت دقیقه بعد نیز با اینکه ایران چند موقعیت ایجاد کرده بود، ضدحمله بلاروس‌ها تبدیل بازی را به تساوی یک بر یک رساند.
چند موقعیت خوب‌ دیگر در ادامه این دیدار از سوی بازیکنان ایران خلق شد و حتی شوت حسین طیبی به تیرک دروازه حریف برخورد کرد اما تبدیل به گل نشد. در سه دقیقه مانده به پایان مسابقه هم بار دیگر توپ حمید احمدی به تیرک دروازه حریف خورد اما یک دقیقه بعد و بر خلاف روند بازی، تیم بلاروس به گل دوم خود رسید.

تیم ملی فوتسال ایران
تورنمنت مشهد؛ایران ناکام،بلاروس شگفت انگیز

وقت دوم‌ این‌ دیدار نیز همانند وقت نخست با گل ایران در دقیقه اول همراه شد. علی اصغر‌حسن‌زا‌ده زننده گل تساوی بخش ایران بود. دو دقیقه بعد هم گل سوم بلاروس وارد دروازه ایران شد. فشار همه جانبه‌ای از سوی دو‌ تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقایق پایانی مسابقه ایران به پنج‌ بازی کردن (پاور پلی) روی آورد و فشار دو چندانی روی دروازه حریف آورد اما گلی از خط دروازه عبور نکرد تا بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود میهمان به پایان برسد.

گفتنی است، این دیدار با حضور مسئولان فدراسیون، هیات فوتبال خراسان رضوی، پیشکسوتان فوتبال مشهد و دیگر مسئولان سیاسی و ورزشی استان با حضور حدود سه هزار تماشاگر برگزار شد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker