اخبار فوتسالفوتسال امید ها

لیگ برتر امید؛گیتی پسند قهرمان شد یا نه؟

بازی برگشت فینال لیگ برتر امید کشور

به گزارش فوتسال کمپ ، بعد از تساوی بازی رفت فینال لیگ برتر امید کشور در ساری با نتیجه 4 بر 4 بین دو تیم شهروند ساری و گیتی پسند به پایان رسید ، در حالی که تیم شهر ساری در دقایق آخر بازی را به تساوی کشاند ، دیروز چهارشنبه 4 دی 1398 بازی برگشت این مسابقه در شهر اصفهان و در سالن پیروزی برگزار شد.در نیمه اول این شهروند ساری بود که از موقعیت های خود بهتر استفاده کرد و توانست توسط بهداد شیخ احمدی به گل برسد.در همین نیمه امیدهای گیتی پسند بهترین فرصت خود برای به تساوی کشاندن بازی را با خراب کردن یک پنالتی نقطه دوم از دست دادند.

در نیمه دوم گیتی پسند برای رسیدن به گل تساوی به آب و آتش زد اما دفاع جانانه و منطقی شهروندی ها مانع گلزنی شاگردان مهدی محمدی شد.در حالی که بازی رو به پایان بود پاورپلی گیتی پسند باعث شد تا میزبان برای رسیدن به گل تساوی سراپا حمله شود. در پاورپلی شباهت رنگ لباس هر ۵ بازیکن گیتی پسند مورد اعتراض شهروندی ها بود اما با تصمیم عجیب داور تیم میزبان با همین شیوه به پاورپلی ادامه داد تا اینکه در ۱۱ ثانیه مانده به پایان بازی مسعود یوسف موفق به زدن گل تساوی برای گیتی پسند شد.

لیگ برتر فوتسال امید کشور
لیگ برتر امید؛گیتی پسند قهرمان شد یا نه؟

این گل سرآغاز جنجال های این بازی بود چرا که پس از گل تماشاگران اصفهانی برای شادی وارد زمین شده و دقایقی بازی متوقف شد.پس از آرام شدن جو دو تیم آماده بازی بودند و اسکوربورد سالن هم شمارش معکوس را نشان داد تا در نهایت سوت پایان زده شود اما شهروندی ها معتقد بود برای بازگشت به بازی آماده نبوده و در حالی که مشغول جمع کردن بطری های داخل زمین بودند داور سوت پایان را زده و به همین دلیل به نشانه اعتراض به رختکن رفتند.

پس از ۱۵ دقیقه داوران تصمیم گرفتند این ۱۱ ثانیه را مجددا برگزار کنند و نماینده فدراسیون نیز داخل رختکن رفت و از شهروندی ها خواست به زمین برگردند اما شهروندی ها وارد زمین نشدند تا بازی نیمه تمام بماند.در حالی که گیتی پسندی ها با آماده کردن سکوی قهرمانی منتظر دریافت جام قهرمانی هستند شهروندی ها معتقدند این بازی نیمه تمام مانده و کمیته انضباطی باید درباره آن تصمیم بگیرد.

پ ن :  باید دید تصمیم مسئولان مربوطه به چه نحو خواهد بود و تیم امید گیتی پسند به عنوان قهرمان انتخاب خواهد شد و یا دستور به برگزاری مجدد بازی ( به هر نحو و یا شرایط ) داده خواهد شد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker