مصاحبه ها

ناظم الشریعه:باید از تمام ظرفیت اردو آخر استفاده کنیم

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد هم گروهی های ایران در مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا گفت.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، محمد ناظم‌الشریعه در ابتدا گفت: بازی‌های قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی از هفتم اسفند آغار می‌شود و با قرعه‌کشی که روز گذشته انجام شد، ما در گروه چهارم با تیم‌های عربستان، کره جنوبی و تایلند قرار گرفتیم.

وی‌ با اشاره به رقبای ایران در مرحله گروهی گفت: عربستان تیمی ناشناخته است. هرچند دور قبل هم‌ در مرحله نهایی حضور داشت. فوتسال کشورهای عربی تقریبا شبیه به هم است و می‌دانیم که هفته گذشته در فیفا دی با آرژانتین قهرمان جهان‌ بازی کرده است.

ناظم‌الشریعه افزود: کره جنوبی اخیرا بازی نداشتیم اما فوتسال این کشور الگو گرفته از چین و به طور کلی فوتسال آسیای شرق است. تایلند هم که رقیب دیرینه است.

محمد ناظم الشریعه
ناظم الشریعه:باید از تمام ظرفیت اردو آخر استفاده کنیم

سرمربی تیم ملی فوتسال با اشاره به اهداف کادرفنی، اظهار داشت: اول و دوم شدن در گروه برای مراحل بعدی بی‌تاثیر نیست، اما تمرکز اصلی ما روی نتیجه گیری در هر بازی است. در واقع به دنبال قهرمانی آسیا تحت هر شرایطی هستیم. اتفاقی که در ۲۰۱۸ برای ما رخ داد، بازی کردن با همه تیم‌های قوی آسیا بود. امسال هم فارغ از اینکه با چه تیمی رو به رو می‌شویم، به دنبال کسب نتایج درخشان در هر مسابقه خواهیم بود.

ناظم‌الشریعه همدلی و حمایت همه جانبه را از لازمه‌های موفقیت تیم در مسابقات پیش‌رو عنوان کرد و افزود: به کمک همه نیاز داریم تا با حمایت همه جانبه، اتفاق‌هایی که در یکسال اخیر برای فوتسال کشور در مسابقات بین المللی رخ داده را جبران کنیم و‌ با تدارکات خوبی که داشته باشیم، پا به مسابقات بگذاریم و یک بار دیگر پرچم کشورمان را در روزهای پایانی سال جاری در آسیا برافراشته کنیم.

وی‌ در ‌پایان تاکید کرد: توقعی که داریم این است که با تعامل خوب با کمیته فوتسال و‌ سازمان لیگ‌ فوتسال از حداکثر ظرفیت اردوی آخر و پیش از اعزام، نهایت را بهره ببریم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker