مصاحبه ها

ناظم الشریعه : بلاروس و اسلوواکی تیم های مطرحی هستند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مصاحبه ای تورنمنت مشهد و تیم ها رقیب گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، در حالی که امروز مسابقات تورنمنت فوتسال مشهد 2019 آغاز می شود ، مصاحبه ای از سرمربی تیم ملی کشورمان در خصوص این تورنمنت و تیم ها رقیب منتشر شده است.

وی گفت : اگر می‌خواهیم همچنان پادشاه آسیا و در جهان مطرح باشیم باید از لحاظ امکانات و تجهیزات به‌روز بوده که مستلزم صرف هزینه و برنامه‌ریزی مدون است.حدود یک سال است پیگیر برگزاری این تورنمت هستیم. اسلواکی و بلاروس از لحاظ تاکتیکی و فیزیکال جزء تیم‌های مطرح دنیا هستند و رنکینگ خوبی دارند. البته از آن‌ها شناخت خوبی داریم ولی این تورنمت می‌تواند تاثیر به‌ سزایی در آمادگی بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران بگذارد.

ناظم الشریعه بیان کرد : میان مردم جا افتاده که ایران قدرت اول آسیاست و به راحتی می‌تواند در جام ملت‌های این قاره قهرمان شود. اگر جام ملت‌های ۲۰۱۸  را رصد کرده باشید متوجه تفاوت سطح تیم‌ها نسبت به گذشته خواهید شد. در دور مقدماتی جام‌ ملت‌ها تیم‌های بزرگی نظیر عراق حذف شدند. تیم‌های آسیایی، دیگر حریفان دست و پا بسته‌ای نیستند. تمام تیم‌ها خود را آماده می‌کنند تا در مقابل ایران نتیجه بگیرند، اما تمام تلاشمان را به کار بسته‌ایم تا افتخارآفرینی‌ها مستمر باشد.از لحاظ سخت‌افزاری از سایر تیم‌های آسیایی عقبیم. با توجه به شرایط اقتصادی کشور، فراهم‌ کردن تجهیزات و امکانات کمی سخت شده است. باید به دنبال شکوفایی استعدادها باشیم زیرا ایران در این قضیه سرآمد آسیاست. هر سال بهترین بازیکن آسیا از ایران است. اگر می‌خواهیم همچنان پادشاه آسیا و در جهان مطرح باشیم باید از لحاظ امکانات و تجهیزات به‌روز باشیم. این مهم مستلزم صرف هزینه و برنامه‌ریزی مدون است.

تیم ملی فوتسال
ناظم الشریعه : بلاروس و اسلوواکی تیم های مطرحی هستند.

وی دلیل اینکه هیچ تیم آسیایی برای حضور در این مسابقات مطرح نشده است گفت : شرایط ایران روی کاغذ بهتر از تیم‌های آسیایی است و در مواقعی که در جام ملت‌ها بازی داریم، با تیم‌های آسیایی بازی نمی‌کنیم. اگر هم قصد بازی تدارکاتی با آن‌ها داشته باشیم، برای محک زدن و بازی دادن به جوانانمان خواهدبود.تیم ملی بازیکن اصلی و ذخیره ندارد. هر بازیکنی بهتر باشد در تیم ملی بازی خواهد کرد. تلاش کردیم برخی از لژیونرها نیز در این اردو شرکت کنند.

در پایان سرمربی تیم ملی در مورد تیم ملی فوتسال اسلوواکی و زیر ساخت های شهر مشده نیز افزود : ایران تیم سوم جهان است و تمام تیم‌ها به دنبال شکست ایران هستند. اسلواکی بازیکنان خوبی دارد و تمام تلاشمان را برای این بازی خواهیم کرد. در حال حاضر نتیجه برای تیم ملی ایران از اهمیت بالایی برخوردار نیست و بیشتر به دنبال پوشش نقاط ضعف تیم هستیم.شرایط فوتسال خراسان رضوی و مشهد از دیرباز متفاوت بوده و این منطقه از پایه‌های ثابت لیگ برتر فوتسال کشور است. تعداد بازیکنانی که از این استان در تیم‌های ملی حضور دارند، نشان‌دهنده توجه خراسان به فوتسال است، اما این که چه شرایطی برای تیم‌های فوتسالی این استان وجود دارد، به سیاست‌ کل استان بستگی دارد. در حال حاضر هیئت فوتبال خراسان رضوی به خوبی از هر دو نماینده خراسان در لیگ برتر آقایان و بانوان به خوبی حمایت می‌کند.

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker