فوتسال بانوانمصاحبه ها

چین سری : به حمایت هوادارانمان نیازمندیم

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو اصفهان از بازی اخیر تیمش گفت.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ، میترا چین سری سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو اصفهان گفت : می دانستیم بازی سختی داریم، چراکه ملی حفاری تیم سنگین، با بازیکنان و با تجربه ای است که کار را برای تیم ما سخت می کند.بازی، بازی سختی بود.  پیش بینی ما درست از آب درآمد، بازی سنگینی بود. ما برای برد پا به میدان گذاشتیم، اما با احتیاط پیش رفتیم. زمانی که گل زدیم شرایط خوب بود و بچه ها خوب کار کردند، اما در ادامه از روی اشتباهات فردی که آن را به بازیکنان تذکر داده بودیم، گل خوردیم.

وی ادامه داد : ازی همین است، گل نزنی، گل می خوری و باید جبران کنی و با توجه به برنامه هایی که داشتیم امتیاز کمی از دست دادیم.ملی حفاری، تیم خوبی است که چندین سال سابقه حضور در لیگ برتر را دارد و چندین قهرمانی در لیگ برتر دارد. تیم سنگینی است و بازیکنان باتجربه ای دارد که شاید بیش از ۸ سال است در کنار یکدیگر بازی می کنند.با توجه به اینکه اول فصل را به آن صورت آغاز کردیم و افت و خیزهای زیادی داشتیم، آرام آرام به این مرحله و رده چهارم رسیدیم. خدا را شکر نتیجه خوبی گرفتیم.

تیم فوتسال بانوان نامی نو اصفهان
چین سری : به حمایت هوادارانمان نیازمندیم

چین سری ادامه داد : هدف دوم ما رسیدن به پلی آف است با توجه به دیگر نتایج تیم ها و جایگاهی که داریم، سعی می کنیم با حفظ آن به مرحله پلی اف برویم، این هدف برای ما خیلی مهم است و بازیکنان تلاش خود را می کنند.از ۴ بازی سختی که داشتیم یکی دیگر را پشت سر گذاشتیم، ۳ بازی سخت دیگر داریم، میزبان تیم های دختران کویر و هیئت خراسان در خانه هستیم و یک بازی سخت بیرون از اصفهان داریم. در بازی های خانگی نیاز به حمایت زیاد تماشاگران داریم. در بازی قبل که سبک بود تماشاگران زیادی داشتیم؛ اما امروز که به حمایت آنها به شدت نیاز داشتیم، استقبال خوبی نشد. باید همشهریان کمک کنند و البته باشگاه برنامه ریزی کند. در این زمینه تا دو بازی سنگینی که در اصفهان داریم از وجود تماشاگران که حامی خوبی هستند، استفاده کنیم.

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker