اخبار بازیکنانفوتسال بانوان

کریمی تیم فوتسال بانوان سایپا را ترک کرد.

فاطمه سهرابی جانشین فرشته کریمی شد.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ، بعد از اعلام خبر مصدومیت 6 ماه فرشته کریمی و دور از میادین ، وی ضمن داشتن آروزی موفقیت برای تیم فوتسال بانوان سایپا از این تیم جدا شد تا فاطمه سهرابی جای او را پر کند.

 کریمی گفت: سایپا امسال تیم یک دست و جوانی دارد که بعضی از بازیکنانش برای اولین بار است که در لیگ برتر حضور دارند.با توجه به وضعیت آسیب دیدگی و طی کردن دوران نقاهت تصمیم گرفتم از تیم سایپا جدا شوم تا این تیم که موفقیت آن برایم خیلی حائز اهمیت است، برای حضور پرقدرت در نیم فصل دوم مسابقات بازیکن جدیدی جذب کند.در هفته ششم مسابقات لیگ و در مصاف مقابل رهیاب گستر از ناحیه زانو مصدوم شدم. البته خوشبختانه اکنون در دوران نقاهت به سر می برم و طبق نظر پزشکان چند هفته آینده کم کم می توانم تمرینات سبک و بدنسازی را از سر بگیرم.

وی افزود : از باشگاه سایپا بابت سرعت در پیگیری درمانم و موضوعات و موارد مربوط به عمل جراحی ام تشکر می کنم.باشگاه در این مدت در کنارم بود و هماهنگی های خوبی برای عمل جراحی ام انجام داد.بازیکنان این تیم از انگیزه بسیار بالایی برخوردار هستند و خوشبختانه توانستند در نیم فصل قهرمانی لیگ برتر را به خود اختصاص دهند. امیدوارم این تیم در نیم فصل دوم نیز همچنان موفق باشد و در ادامه لیگ نیز خبرهای خوشی از نتایج سایپا در لیگ برتر به گوشمان برسد.

لازم به ذکر است فاطمه سهرابی با عقد قرارداد رسمی با سایپا جایگزین فرشته کریمی در تیم فوتسال بانوان سایپا شد.

فاطمه سهرابی بازیکن جدید تیم فوتسال بانوان سایپا
کریمی تیم فوتسال بانوان سایپا را ترک کرد.
تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker