اخبار تیم های باشگاهیاخبار فوتسال

3 تورنمنت احتمالی برای فوتسال آسیا

رئیس ایرانی دپارتمان فوتسال آسیا از برگزاری احتمالی 3 نوبت تورنمنت فوتسالی در قاره کهن در سطح ملی و باشگاهی خبر داد.

به گزارش فوتسال کمپ ، علی تارقلی زاده رئیس دپارتمان فوتسال AFC در گفت‌وگویی درباره این موضوع گفت: اعضای کمیته فوتسال کنفدراسیون تعیین شده‌اند و همانطور که مطلعید، آقای مهدی تاج رئیس کمیته شده است. قرار شده اولین جلسه کمیته در تاریخ ۲۰ مارچ ۲۰۲۰(۱۷ اسفند ۱۳۹۸) برگزار شود و تمام پیشنهادات بخش اداری AFC و اعضای کمیته مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود : پیشنهادهای اعضای کمیته، شش هفته قبل از جلسه کامل خواهد شد اما تاکنون تقویم مسابقات AFC و لیگ داخلی کشورها موضوع مهمی بوده که در دستور کار جلسه قرار گرفت است. سه پیشنهاد اصلی برای تصمیم‌گیری در جلسه پیش رو، راه اندازی سه تورنمنت جام باشگاه‌های ساحلی آسیا، جام باشگاه‌های بانوان آسیا و مسابقات فوتسال زیر ۱۷ سال است.

فوتسال آسیا
3 تورنمنت احتمالی برای فوتسال آسیا

تارقلی زاده در پایان در مورد حضورش در کلاس سطح سه آموزشی فوتسال ژاپن نیز گفت : اولین دوره فوتسال سطح سه آسیا در ژاپن با حضور ۱۵ مربی لیگ حرفه‌ای این کشور به مدرسی بنده و ته‌په کونیشی از ژاپن در سه مدل برگزار شد. مدل اول در فوریه ۲۰۱۹ به مدت ۶ روز، مدل دوم در آوریل ۲۰۱۹ به مدت ۵ روز و مدل سوم در دسامبر ۲۰۱۹ به مدت ۵ روز بود. همچنین کوگوره بهترین بازیکن و ستاره سال‌های گذشته تیم ملی ژاپن که در حال حاضر مربی تیم زیر بیست سال ژاپن است در کلاس حضور داشت. دروس روانشناسی، تغذیه، بدنسازی تخصصی فوتسال، شرایط خاص(ارتفاع، کشورهای خاص و …) نیز با دعوت از اساتید دانشگاه‌ تدریس شد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker