فوتسال امید هامصاحبه ها

پرهیزکار: تیم فوتسال زیر ۲۰سال به تورنمنت تایلند اعزام می‌شود

با اعلام رییس کمیته فوتسال، تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران به مصاف تیم‌های حاضر در مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا ۲۰۲۰ می‌رود.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، داوود پرهیزکار که سمت ریاست بر کمیته فوتسال را بر عهده دارد ، به تازگی در اردو اماده سازی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال کشورمان حاضر شده است و از نزدیک تمرینات شاگردان علی صانعی را مشاهده کرده است ، در مورد این تیم گفتگویی انجام داده است.

داود پرهیزکار در ابتدا گفت: تیم فوتسال زیر ۲۰سال کشورمان حد فاصل مهر و آبان سال ۹۹ در مسابقات قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا به میدان خواهد رفت.

وی‌ ادامه داد: به این منظور تمرینات این تیم پس‌ از استعدادیابی سه مرحله‌ای انجام شده از روز گذشته زیر نظر علی صانعی سرمربی این تیم آغاز شده است.

رییس کمیته فوتسال افزود: باتوجه به دعوت چند روز اخیر فدراسیون تایلند از تیم ملی فوتسال بزرگسالان کشورمان جهت حضور در تورنمنت شش جانبه و عدم تمایل کادرفنی تیم فوتسال بزرگسالان برای اعزام به این تورنمنت، تصمیم گرفتیم که با هدف ایجاد شرایط رقابتی سطح‌ بالا برای بازیکنان جوان فوتسال کشورمان، رایزنی‌های خود را جهت اعزام این تیم به جای تیم بزرگسالان انجام بدهیم.

پرهیزکار تصریح کرد: پس از اقداماتی که انجام دادیم، در نهایت موافقت لازم را از سوی تایلند دریافت کردیم که از نظرم این اقدام ما دو دستاورد فوق‌العاده در پی خواهد داشت.

تمرینات تیم ملی فوتسال زیر 20سال
پرهیزکار: تیم فوتسال زیر ۲۰سال به تورنمنت تایلند اعزام می‌شود

وی ادامه داد: اول ‌اینکه بازیکنان جوان ما تجربه تکرار نشدنی را از حضور و رقابت با تیم‌های ملی بزرگسالان بدست می‌آورند، چراکه به غیر‌ از مالزی، چهار تیم‌ تایلند، ترکمستان، تاجیکستان و کویت خود را آماده مسابقات قهرمانی آسیا کردند و با تمام قوا در این تورنمنت حاضر می‌شوند.

رییس کمیته فوتسال تاکید کرد: دومین دستاورد این اعزام، شناخت از سطح فنی و میزان آمادگی تیم‌های شرکت کننده است که با تعاملی که بین کادرهای فنی دو تیم زیر ۲۰ سال و بزرگسالان وجود دارد، در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ نکات لازم در اختیار کادر فنی بزرگسالان قرار خواهد گرفت.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker