اخبار تیم های باشگاهیمصاحبه ها

اصغری مقدم:در مورد بازی بعدی با گیتی پسند تصمیم می گیریم.

سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه اعلام کرد هنوز تصمیم انصراف این تیم از بازی برگشت مقابل گیتی پسند قطعی نشده است.

به گزارش فوتسال کمپ ، امروز خبری منتشر که نشان می داد  تیم فوتسال سن ایچ ساوه از بازی برگشت نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال مقابل گیتی پسند اصفهان انصراف داده است و بدین ترتیب تیم گیتی پسند اولین فینالیست این فصل خواهد بود.

جواد اصغری مقدم سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه در این مورد گفت : هنوز نرفتن ما به اصفهان قطعی نیست و آقای باقری مدیرعامل باشگاه تا امشب (چهارشنبه) در این باره تصمیم قطعی را می‌گیرد. متاسفانه شیوع بیماری کرونا باعث ترس بازیکنان شده و آن‌ها خواسته‌اند که به اصفهان نرویم.در این باره مردد هستیم و همه چیز را به مدیرعامل باشگاه واگذار کردیم و تا امشب مشخص می‌شود اما برای بازی با گیتی پسند آماده بودیم. این شانس را داشتیم که حتی با رسیدن به تساوی با توجه به تبحری که در پنالتی داریم این تیم را شکست دهیم و برای پیروزی هم ناامید نبودیم و گرچه بازیکنان کمی داریم و شرایط‌مان سخت است اما این‌طور نیست که از پیش بازنده باشیم.

تیم فوتسال سن ایچ ساوه
اصغری مقدم:در مورد بازی بعدی با گیتی پسند تصمیم می گیریم.

وی در پایان نیز افزود : جمع کردن این بازیکنان سخت است. ما شرایطمان با تیم‌های گیتی پسند و مس فرق می‌کند و نمی‌توانستیم دوباره تیم را جمع کنیم و یا باید تصمیم بگیریم که به اصفهان نرویم یا این که با همین بضاعت بازی کنیم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker