اخبار فوتسالمصاحبه ها

جابری:یکشنبه زمان بازی ها لیگ یک و دو مشخص می شود.

آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال ، از تیم فوتسال سن ایچ ساوه و بازی های لیگ دسته اول و دوم فوتسال گفت

به گزارش فوتسال کمپ ، آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال از تیم فوتسال سن ایچ ساوه و زمان مشخص شدن بازی های لیگ دسته اول و دوم فوتسال گفت.

جابری در مورد انصراف باشگاه فوتسال سن ایچ ساوه گفت : این باشگاه با نامه‌ای که از طریق هیات فوتبال استان مرکزی به دست ما رسید انصراف خود را از بازی مقابل گیتی پسند اعلام کرده بود و ما هم طبق قانون این نامه را در اختیار کمیته انضباطی گذاشتیم اما امروز در تماس تلفنی از تصمیم خود پشیمان شدند و اعلام کردند که می‌خواهند بازی کنند به همین دلیل به آن‌ها گفتم که برای این تصمیم نامه جدید بزنند و به گیتی پسندی‌ها هم اعلام کردم که بازی در مکان و زمان اعلام شده برگزار خواهد شد.

فوتسال
جابری:یکشنبه زمان بازی ها لیگ یک و دو مشخص می شود.

وی در مورد برنامه لیگ های دسته اول و دوم فوتسال نیز گفت : ما منتظریم تا آخرین وضعیت بیماری و ویروس کرونا از طریق شورایی که برای آن تشکیل شده به ما اعلام شود. با توجه به حساسیت لیگ برتر و معرفی قهرمان به کنفدراسیون فوتبال آسیا و تاکید بر این که لزومی به برگزاری بازی‌هایی که اهمیت ملی ندارد نیست بازی‌های لیگ دسته اول و دوم را لغو کردیم و منتظر نظر شورا هستیم اما در مورد زمان جدید آن روز یک‌شنبه تصمیم‌گیری می‌کنیم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker