فوتسال بانوانمصاحبه ها

صوفی زاده: ملی پوشان اوایل سال آینده به روسیه اعزام می شوند

رئیس کمیته بانوان گفت:برگزاری تورنمنت روسیه به قوت خود باقی است.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، دکتر لیلا صوفی زاده ، رئیس کمیته بانوان در خصوص لغو دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال ایران و روسیه گفت: فدراسیون روسیه نامه ای را ارسال و اعلام کرده است که زمان دیدار دوستانه در تاریخ دیگری برگزار شود و بر همین اساس در اسفند ماه سال جاری که قرار بود دو بازی دوستانه با تیم فوتسال بزرگسالان و یک بازی دوستانه با تیم زیر 20 سال دختران برگزار شود، لغو شد.

فوتسال بانوان
صوفی زاده: ملی پوشان اوایل سال آینده به روسیه اعزام می شوند

وی در ادامه در خصوص برگزاری بازی دوستانه مقابل تیم ملی فوتسال چین بیان کرد: اوایل ژانویه تیم ملی فوتسال چین نظر خود را منبی بر قبول نکردن بازی با ایران مطرح کرد. چین به دلیل اینکه پیش بینی کرده شاید با ایران همگروه باشد، درخواست کشور ایران را مبنی بر انجام بازی دوستانه رد کرد.
نایب رئیس بانوان فدراسیون در ادامه گفت: انجام بازی چهارجانبه ایران با کشورهای روسیه، پرتغال و سوئد در اردیبهشت ماه 99 به قوت خود باقی است و تیم فوتسال بانوان ایران با نظر سرمربی و تایید کمیته فنی در این مسابقات حضور خواهد داشت.
صوفی زاده در پایان گفت: همچنین پس از اعلام سرمربی تیم برای انجام بازی دوستانه، برنامه ریزی های مد نظر صورت خواهد گرفت و پس از مطرح شدن در کمیته فنی، بدون شک اقدامات بعدی برای برگزاری مسابقه دوستانه صورت می گیرد .

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker