تیم های ملیمصاحبه ها

ناظم‌الشریعه: در صورت تعویق مسابقات، حداکثر استفاده را از زمان خواهیم کرد

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: در صورت تعویق مسابقات از سوی AFC می‌توانیم برنامه هایمان را پربار تر کنیم و نهایت بهره را از این فرصت ببریم.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، محمد ناظم الشریعه در ابتدا گفت: باتوجه به اتفاقاتی که در زمینه اشاعه ویروس کرونا رخ داده، ایجاد تاخیر در زمان برگزاری مسابقات دور از ذهن نیست. از سوی روابط بین الملل فدراسیون هم به ما اعلام شد که ممکن است این اتفاق رخ بدهد، اما هنوز به صورت کتبی چیزی اعلام نشده است.

سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: اردوی بعدی ما طبق برنامه از هفدهم بهمن آغاز خواهد شد و تغییری در برنامه آماده‌سازی ما ایجاد نخواهد شد. از نظرم در صورت تعویق مسابقات، فرصت خوبی خواهد بود تا با همکاری سازمان لیگ فوتسال بازی‌های لیگ را زود تمام کنیم تا بازیکنان را در اختیار داشته باشیم و از طرفی هم بازی‌های تدارکاتی بیشتری هماهنگ کنیم.

تیم ملی فوتسال ایران
ناظم‌الشریعه: در صورت تعویق مسابقات، حداکثر استفاده را از زمان خواهیم کرد

وی تاکید کرد: البته همه اینها منوط به تایید نهایی و رسمی تعویق مسابقات از سوی ای اف سی است. ضمن اینکه مدت زمان تاخیر نیز تعیین کننده خواهد بود. پس از آن می‌توانیم برنامه هایمان را پربار تر کنیم و نهایت بهره را از این فرصت ببریم.

وی در پایان با اشاره به اردوی تیم ملی فوتسال که امروز به پایان رسید، گفت: اردو به دلیل حضور بسیار فعال بازیکنان، بسیار خوب بود. با وجود اینکه بازیکنان کمی خسته بودند، اما کارهای بدنی را بسیار خوب پشت سر گذاشتند و در اردوی بعدی هم روی کارهای تکنیکی تمرکز خواهیم کرد. جا دارد از کادر خوبم در تیم ملی هم تشکر ویژه‌ای داشته باشم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker