مسابقات و لیگمصاحبه ها

افشاری: مسئولان باشگاه هایپر پاسخگو نیستند

سعید افشاری : مسئولان باشگاه در طول فصل به بازیکنان چک دادند و در حال حاضر هم پاسخگو نیستند، این رفتار زشت زننده است

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری “فارس” ، سعید افشاری در گفت و گویی در خصوص اتفاقات تیم فوتسال هایپر شاهین شهر اصفهان در طول فصل لیگ برتر 98 اظهار داشت: ضمن تبریک به مناسبت سال جدید و سلامتی تمام مردم ایران، سال ۹۸ از لحاظ فوتسالی برای من خوب بوده اما اتفاقاتی که در باشگاه هایپرشهر رخ داد نه باب میل من و نه دیگر بازیکنان بود.

وی افزود : اول فصل بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم و از لحاظ بازیکنی تیم خوبی داشتیم اما مشکل تیم ما بخش مدیریت باشگاه بوده است. طی فصل فقط به ما وعده دادند که هیچکدام عملی نشد و همین موضوع روی روحیه تیم تاثیر گذاشت و ما را از رده‌های بالایی جدول دور کرد.

افشاری درباره شرایط مالی باشگاه گفت: مدیریت باشگاه به ما چک داده ولی این چک ها نقد نشده و ما از طریق قانون پیگیر موضوع هستیم. هیچکدام از مدیران پاسخگو تلفن خود نیستند. این رفتارها واقعا زشت و زننده است. بازیکنان هم زندگی دارند و اکثر آن‌ها درآمد دیگری ندارند. این کار مدیران باشگاه زرنگی نیست آن‌ها در حق بازیکنان و خانواده‌هایشان ظلم کرده‌اند.

کاپیتان هایپرشهر در پایان گفت: صحبت های زیادی وجود دارد که بیان نکردم چون حس می‌کنم ما یک خانواده هستیم ولی در صورتی که این شرایط ادامه داشته باشد، برای روشن شدن ذهن مردم اصفها‌ن تمام اتفاق ها را بیان خواهم کرد، مخصوصا اتفاقات بازی با کرمانشاه، امیدوارم دیگر شاهد حضور چنین افرادی در فوتسال کشور نباشیم و آرزوی سلامتی برای مردم عزیز ایران دارم.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker