مسابقات و لیگمصاحبه ها

بی غم : از ابتدا مخالف پلی آف برای لیگ برتر بودم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان از تیم ملی فوتسال و لیگ برتر گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، حمید بی‌غم در مورد  وضعیت تیم فوتسال گیتی‌پسند و برگزاری لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و سلامتی بازیکنان و کادر فنی تمرینات را تعطیل کردیم و با توجه به همین وضعیت برگزاری بازی فینال به تأخیر افتاد.در حال حاضر بازیکنان هم از تمرینات دور هستند.

لیگ برتر در سال ۹۸ با هزاران فراز و نشیبی که داشت به ایستگاه پایانی خود رسیده. سال ۹۶ زمانی که اعلام کردند فصل آینده در لیگ برتر مرحله پلی‌آف برگزار خواهد شد به صراحت گفتم این سبک برگزاری‌ها و اینگونه تصمیمات عجولانه، مناسب لیگ ایران نیست.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند  افزود: همه می‌دانند اکثر تیم‌های لیگ برتری مشکلات سخت‌افزاری به خصوص مالی دارند و این مشکلات همچنان در لیگ برتر وجود دارد. در اکثر مسابقات لیگ همگان شاهد بی‌احترامی برخی هواداران نسبت به همدیگر هستیم و اکثر سالن‌های ما کیفیت مناسبی برای برگزاری لیگ ندارند.

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان
بی غم : از ابتدا مخالف پلی آف برای لیگ برتر بودم.

سال آینده برای فوتسال کشور بسیار مهم است و شاهد چند اتفاق بزرگ در فوتسال خواهیم بود. همه مربیان و همچنین سازمان لیگ باید با تیم ملی همکاری کنیم و همگان با همدلی به دنبال موفقیت این تیم باشیم.

بی‌غم در مورد انتخاب بعضی از فوتسالی‌ها در جمع نامزدهای بهترین های جهان گفت: خبر خوبی برای فوتسال ما بود. طی روزهای گذشته همگان شاهد حضور تعدادی از فوتسالی‌ها در جمع بهترین‌های جهان بودیم. در بخش آقایان،‌بانوان، داوران و مربیان شاهد این موضوع بودیم که در هیچ رشته دیگری اتفاق نخواهد افتاد.این موضوع نشان می‌دهد که فوتسال ایران هنوز هم حر‌ف‌های زیادی برای گفتن در سطح جهان دارد و از لحاظ استعداد ایران کشور غنی است.

وی در پایان گفت : امیدوارم با رعایت اصول بهداشتی و در خانه ماندن زنجیره انتقال کرونا قطع شود و پیشاپیش برای مردم عزیز ایران سال خوبی را آرزو می‌کنم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker