اخبار بازیکنانفوتسال بانوان

توسلی:تمریناتم را در خانه ادامه میدهم

فرزانه توسلی ملی پوش از تمرینات و شرایط در تعطیلات پیش آمده گفت.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ، فرزانه توسلی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان ، از شرایط و تمریناتش در خانه به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت است.

وی گفت : واقعیت این است از چند وقت پیش که اوضاع کمی بهتر بود، تمرینات بدنسازی را انجام می‌دادم اما امروز گاهی‌اوقات با رعایت نکات بهداشتی در پارک، تمرینات هوازی را انجام می‌دهم. با توجه به تعطیلی اردوهای تیم ملی که معلوم نیست این شرایط و روند تا چه زمان ادامه‌دار باشد، برای ملی‌پوشان یکسری تمرینات در نظر گرفته شده است تا بتوانند در منزل انجام دهند و حداقل شرایط آمادگی بدنی خود را در وضعیت نرمال قرار دهیم.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، تمرین ملی‌پوشان در منزل تصمیم خوبی است، چرا که شرایط با قبل بسیار متفاوت‌تر است و سلامتی بازیکنان از هر چیزی مهمتر است. با توجه به امکانات موجود که همه از آن مطلع هستید، فراهم کردن شرایط ایزوله برای برگزاری اردوهای ملی بسیار سخت است.

 

خانم توسلی از سختی کار تیم ملی برای مسابقات پیش رو گفت : قطعاً شرایط با گذشته بسیار متفاوت است و زمان زیادی را بنا به دلایلی از دست دادیم. پس از بهبود اوضاع، استارت تمرینات تیم ملی زیر نظر کادر فنی به تازگی آغاز شده بود که مجدداً یکبار دیگر به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد البته این را باید در نظر بگیریم که این شرایط برای تمامی رقبای ما در رقابت‌های آسیایی به وجود می‌آید و حتی احتمال تعویق مسابقات نیز وجود دارد؛ در چنین شرایطی، فرصت آماده‌سازی تیم ملی هم فراهم خواهد شد.

شرایط تیم ملی بسیار حساس است چرا که ما علاوه بر زمان از دست رفته، متأسفانه چند بازیکن ارزشمند را به دلیل آسیب‌دیدگی از دست داده‌ایم که امیدوارم هر چه سریع‌تر بهبودی کامل خود را به دست آورند. از همه این موارد مهمتر، شرایط حاکم در جامعه است که باید همه کمک کنیم تا از این بحران خارج شویم.

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker