تیم های ملیمصاحبه ها

جاوید:ضعف برگزاری در مدیریت لیگ برتر فوتسال دیده می شود

مهدی جاوید بازیکن تیم ملی فوتسال و تیم فوتسال مس از لیگ برتر فوتسال ، لیگ برتر و تیم ملی گفت

به گزارش فوتسال کمپ ، مهدی جاوید بازیکن تیم ملی فوتسال و تیم فوتسال مس در مصاحبه ای از ضعف مدیریتی در لیگ برتر فوتسال ، فینال لیگ برتر فوتسال در کرمانشاه و تیم ملی فوتسال گفت.

وی اظهار داشت : قبل  از مرحله نیمه‌نهایی و پلی‌آف لیگ، به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی فوتسال تعطیل شد و بعد از اردو، بازی‌های نیمه‌نهایی انجام شد که با شیوع ویروس کرونا، دوباره تعطیل شد و در حال حاضر معلوم نیست که فینال لیگ برتر چه زمانی برگزار می‌شود. ضعف مدیریت در برگزاری لیگ برتر به وضوح دیده می‌شود و بعضی تصمیم‌گیری‌ها خنده‌دار است. تیم‌ها در طول فصل و با زحمت زیاد به فینال رسیدند و حالا حتی مشخص نیست که دیدار فینال چه زمانی برگزار میشود تا بتوانند خود را برای فینال آماده کنند. فینال لیگ برتر، کیفیت کل لیگ را نشان می‌دهد که با این برنامه‌ریزی‌های نادرست، به طور قطع فینال با کیفیتی نخواهیم داشت.

در سال گذشته مسوولان لیگ، نحوه برگزاری دیدارهای پلی‌آف را تغییر دادند و به صورت رفت برگشت برگزار کردند و من نمی‌دانم چه منطقی پشت این موضوع است. برای دیدار سوم مرحله فینال تصمیم گرفتند، این دیدار در شهر کرمان برگزار شود که این تصمیم‌گیری شاهکار سازمان لیگ فوتسال بود. برنامه‌ریزی‌ لیگ برتر، امسال می‌توانست بهتر انجام شود زیرا وقت کافی برای به اتمام رساندن لیگ قبل از اتفاقات اخیر وجود داشت.

آقای گل لیگ برتر فوتسال افزود : سال گذشته، همه مربیان و بازیکنان به توپ جدید بازی‌ها اعتراض کردند که هیچ توجهی به آن نشد و امسال هم همین اتفاق تکرار شد و هیچ مسوولی به حرف ما گوش نکرد و به نظر می‌رسد مسوولان سازمان لیگ در این گونه مسائل بیشتر از بازیکنان متوجه می‌شوند.

به نظر من کیفیت لیگ امسال نسبت به سال‌های گذشته تغییری نکرده است و تنها نکته منفی در مورد لیگ برتر، منحل شدن تیم‌هایی مثل دبیری تبریز و تاسیسات تهران است که از تیم‌های مدعی لیگ به حساب می‌آمدند. در حال حاضر لیگ شایسته‌ای از لحاظ فنی داریم و باید با برنامه‌ریزی‌ درست، آن را تقویت کنیم. در فوتسال و رشته‌های ورزشی دیگر، مشکل اقتصادی به صورت گسترده وجود دارد و اگر به این مورد رسیدگی نشود کیفیت ورزش ایران نزول پیدا می‌کند.

جاوید در مورد جوان گرایی در تیم ملی فوتسال گفت :  مسوولیت تیم ملی به عهده سرمربی است و «سید محمد ناظم‌الشریعه» نتایج خوبی با تیم ملی گرفته و در جام جهانی ۲۰۱۶ افتخار بزرگی برای ایران به دست آورد. در حال حاضر بهترین نفرات فوتسال ایران در تیم ملی حضور دارند. تیم ملی در گذشته فقط به ۱۲ نفر محدود شده بود و فقط نفرات کمی تغییر می‌کردند اما در حال حاضر سرمربی تیم ملی، بازیکنان زیادی به اردوهای تیم ملی دعوت می‌کند و به همه آنها فرصت می‌دهد تا خود را نشان دهند. سن یک عدد است و بازیکنان باتجربه تیم ملی همگی آمادگی خوبی دارند و به طور قطع اگر ضعف داشتند، جای خود را به بازیکنان جوان‌تر می‌دادند.

وی در پایان گفت : مردم باید به توصیه‌های مسوولین بهداشتی توجه کنند و از تجمعات دوری کنند تا از این بیماری در امان باشند. هر نوع کمکی از ما دست من بر بیاید انجام می‌دهم و امیدوارم هرچه زودتر این بیماری در ایران و کشورهای دیگر از بین برود و همه چیز به روال عادی خود برگردد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker