اخبار بازیکنانمصاحبه ها

جاوید: سال ۹۸ دو نیمه متفاوت داشتم

آقای گل لیگ برتر فوتسال می‌گوید در سال ۱۳۹۸ دو نیمه متفاوت را پشت سر گذاشته است و امیدوار است فوتسال ایران در سال ۹۹ نتایج خوبی بگیرد.

به گزارش  فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی “خبرگزاری ایسنا” ، مهدی جاوید بازیکن تیم ملی ایران و آقای گلی لیگ برتر فوتسال در گفتگویی، در مورد وضعیت خودش و فوتسال ایران در سال ۹۸ گفت: به لحاظ ورزشی سال ۹۸ شروع نسبتا سختی داشتم چرا که به خاطر تغییر باشگاه و فضای جدیدی که تجربه می‌کردم نیاز به زمان داشتم که خدا را شکر در نیمه دوم فصل خیلی شرایطم بهتر شد و اتفاقات خوبی هم برایم رقم خورد و به لحاظ فنی از عملکردم راضی هستم. عملکرد فوتسال ما هم مشابه سال ٩٧ بود، نه پیشرفت آنچنانی داشتیم و نه پسرفت نسبتا شدید و به نظرم برای سال ۹۹ با توجه به ترافیک بازی‌های مهم آسیایی و جهانی باید با برنامه ریزی و توجه بیشتر وارد مسابقات شویم تا بتوانیم عملکرد خوبی از خود برجای بگذاریم.

مهدی جاوید
جاوید: سال ۹۸ دو نیمه متفاوت داشتم

بازیکن تیم ملی با اشاره به سال ۹۸ افزود: به لحاظ اقتصادی، تورم و گرانی تقریبا شوک‌آور بود و سیاسیون کشور نتوانستند کشور را در ثبات نگه دارند و آسیب این اتفاق را مردم لمس کردند. فقط می‌توانیم امید به این داشته باشیم که اتفاقات مثبتی در سال ۹۹ رخ بدهد که مردم ایران را از این شرایط سخت اقتصادی جدا کند و آرامش بیشتری در کشور حاکم شود.

جاوید با بیان اینکه ان‌شاءالله بیماری کرونا هر چه زودتر ریشه کن شده و سلامتی به مردم بازگردد توصیه کرد: با این شرایط منطقی این است که در خانه بمانیم. هر کسی بستگی به سن و سال و روحیاتش به سبکی می تواند در خانه  خودش را سرگرم کند، ولی من ترجیحم خواندن کتاب هایی که دوست دارم و همینطور فیلم دیدن است.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker