اخبار بازیکنانفوتسال بانوان

دختر عاشق فوتسال، قربانی جدید کرونا

یکی از فوتسالیست‌های دختر قم بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ و به نقل از سایت ورزش3 ،شیوع ویروس کرونا در ایران طی چند روز اخیر، به ورزش هم رسیده ولی هنوز به تعطیلی مسابقات منجر نشده و تنها مسؤولان وزارت ورزش و فدراسیون‌ها تصمیم گرفتند تا بازی‌ها را بدون حضور تماشاگران برگزار کنند تا ابتلای هواداران به این ویروس جلوگیری به عمل آورند.

اما در میان اعتراض بسیاری از تیم‌ها و بازیکنان مطرح طی روزهای گذشته بخاطر برگزار کردن بازی‌ها در چنین شرایط حساسی و احتمال ابتلای آنها به ویروس کووید۱۹ ، یکی از دختران فوتسالیست در قم جان خود را از دست داد تا زنگ خطری برای سایر رشته‌های ورزشی به صدا درآید.

استان قم که تاکنون مرکز شیوع ویروس کرونا در کشور بوده و بیشترین بیمار مبتلا شده و جان باختگان کووید۱۹ را داشته، اکنون نخستین ورزشکار فوت شده بخاطر ویروس کرونا را هم به نام خود ثبت کرد.

الهام شیخی، دختر ۲۲ ساله‌ای که علاقه‌مند به فوتسال بوده و تنها در تیم‌های داخل استان قم بازی می‌کرد، روز گذشته جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا ویروس از دست داد.

مرحومه شیخی تا به امروز به طور حرفه‌ای در هیچ یک از تیم‌های کشوری و در هیچ تیم اعزامی از استان قم حضور و عضویت رسمی نداشته و طی دو سال اخیر صرفا در تورنمنت‌های کوچک داخل قم بازی می‌کرد.

الهام شیخی در زمان تحصیل، عضو تیم استان قم برای مسابقات دانش‌آموزی کشوری بود ولی بعد از آن مقطع طولانی مدتی از فوتسال فاصله گرفت، اما طی دو سال اخیر در یکی از باشگاه‌های قم و زیر نظر خانم باباطاهری مشغول به تمرین و رقابت‌های داخل استانی بوده است.

الهام شیخی درگذشته جامعه فوتسال به دلیل کرونا
دختر عاشق فوتسال، قربانی جدید کرونا

البته قرار بود این دختر عاشق فوتسال، در صورتی که استان قم امسال در مسابقات لیگ دسته سوم کشوری حضور پیدا کند، عضو این تیم باشد، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

ضمن اینکه اخباری که امروز در رسانه‌های مختلف و به ویژه فضای مجازی مبنی بر اینکه الهام شیخی عضو تیم ملی فوتسال بوده و در تیم‌های کشوری بازی می‌کرده، از پایه صحت ندارد.

با این تفاسیر، می‌توان الهام شیخی را نخستین قربانی کرونا در ورزش ایران دانست و این هشدار را داد که این ویروس جدید، سن و سال نمی‌شناسد و خدایی ناکرده ممکن است گریبانگیر ورزشکاران هم شود.

 

بروزرسانی خبر: فوتسال کمپ قادر به تایید یا رد این خبر نمی باشد و این خبر صرفا بازنشر خبرگزاری های مطرح می باشد

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker