فوتسال بانوانمصاحبه ها

شیربیگی:به “خانم گلی” جهان ، فکر می کنم

سارا شیربیگی بازیکن تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال خراسان از انتخابش برای بازیکن برتر 2019 ، خانم گلی جهان و پیشنهادهایش گفت.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ،بعد از اعلام نام سارا شیربیگی به عنوان نامزد برترین بازیکن 2019 ، وی مصاحبه ای کرده است و در مورد مسائل موجود گفت.

از نامزد شدنتان برای بازیکن فوتسال جهان چه حسی دارید ؟ واقعا خوشحالم چون موفقیت‌های دختران اول در آسیا و بعد در جهان رخ دهد. چون المپیک نداریم و جام جهانی هم برگزار نمی‌شود من در آسیا به هدفم رسیدم و می‌خواستم در جهان هم مطرح شوم و خوشبختانه امسال این اتفاق افتاد و بسیار خوشحالم. چون جزو اهدافم بود و از این موضوع خوشحالم که در این اوضاع بد جامعه بالاخره یک خبر خوبی رسید و واقعا خوشحال کننده بود که یک ایرانی جزو ده نفر جهان شود و باعث افتخار است.

از تیم خارجی پیشنهادی دارید؟از چه تیم هایی؟ نظرتان در این مورد چیست؟چند پیشنهاد داشتم اما با تیم هیئت خراسان رضوی قرارداد بسته بودم و نمی‌توانستم با تیم دیگری قرارداد ببندم و قصد رفتن هم نداشتم.

از قطر، کویت و پرتغال بود ولی شرایط رفتن به این تیم‌ها را نداشتم.

از نظر مالی مطمئناً بهتر از ایران بود ولی دوست ندارم خارج از ایران بروم و اصلا به رفتن خارج از کشورم فکر نمی‌کنم. البته در آینده ممکن است در تیم خارجی بازی کنم.

شرایط مالی مد نظر چیست؟ بانوان ایران در مقایسه با آقایان قرارداد مالی خوبی ندارند با این حال راضی هستیم و شرایط را پذیرفتیم

فوتسال بانوان توانایی زیادی دارد اما بعد از هر مقامی که به دست می‌آوریم تا مسابقات بعدی فراموش می‌شویم اما چرا وقتی استعداد و توانایی وجود دارد رسیدگی نمی‌شود؟ باید بیشتر پیگیری شود، مسابقات دوستانه برگزار شود چون واقعا بانوان ایرانی لیاقت قرار گرفتن در بین ده بازیکن برتر را دارند ولی متاسفانه دیده نمی‌شوند. ما سالیانه فقط یک مسابقه با روسیه داریم درحالیکه اگر مسابقات بیشتری برگزار شود بازیکنان بیشتر دیده می‌شوند و رتبه تیمی ما هم مطمئنا بالاتر می‌رود. به نظر من بانوان کشورمان این توانایی را دارند و امیدوارم مسئولان بیشتر رسیدگی‌ کنند.

تیم ملی فوتسال بانوان
شیربیگی:خانم گلی جهان ، فکر می کنم

هدف بعدی شما چیست؟دوست دارید چه مقام ( مقام هایی ) کسب کنید؟فعلا مسابقات آسیایی را داریم که برای قهرمانی دوباره تلاش می‌کنیم و برای حضور در رقابت‌های جهانی هم گفتند نامه دیر آمده است که نتوانستیم شرکت کنیم.

من خانم گلی ایران و آسیا را کسب کردم و واقعا دوست دارم خانم گلی جهان را کسب کنم و به آن فکر می‌کنم ولی یا مسابقات جهانی برگزار نمی‌شود و یا ما شرکت نمی‌کنیم.

 

 

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker