تیم های ملیمصاحبه ها

ناظم‌الشریعه: همه مربیان ایرانی در این موفقیت سهیم هستند

سرمربی تیم ملی فوتسال بعد از آنکه نامش در بین ۱۰ مربی برتر جهان قرار گرفت، مصاحبه ای کرده است

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی “خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران” ،وی  در گفت و گویی اظهار داشت: این موضوع به واسطه تیم ملی و زحمت کشیدن بازیکنان اتفاق افتاده است. من به شاگردانم افتخار می کنم که با عملکرد خوبشان باعث شدند، بنده این افتخار را کسب کنم.

وی افزود: من نماینده تمام مربیان ایران هستم و آنها هم در این مورد سهیم هستند و افتخاری برای من است که نماینده ایران هستم.

 سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد اهداف بلند مدت خود در تیم ملی تصریح کرد: در شرایطی که در حال حاضر داریم باید ابتدا تکلیف تیم ملی مشخص شود. سال سختی پیش رو فوتسال ایران است که باید با برنامه‌ریزی دقیق اهدافی که داریم محقق شود. اگر به همین اهداف کوتاه مدت که داریم،  بتوانیم برسیم کار خیلی بزرگی کردیم.

ناظم‌الشریعه ادامه داد: امسال مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا، جام جهانی و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را در پیش داریم و باید برای همه این رقابت‌ها آماده شویم. هر اقدام مثبتی که می‌خواهیم انجام دهیم باید با پشتیبانی و برنامه‌ریزی صورت بپذیرد.

تیم ملی فوتسال ایران
ناظم‌الشریعه: همه مربیان ایرانی در این موفقیت سهیم هستند

وی در پاسخ به این سووال که آیا به قهرمانی در جام جهانی فوتسال فکر می‌کند یا نه؟  خاطر نشان کرد: برای این کار باید همه تلاش کنند و دست به دست همدیگر بدهند، چرا که قهرمانی در آسیا و جهان نیاز به تشکیلات هماهنگ و با برنامه دارد. اگر این موارد به وجود بیاید، می‌توانیم به قهرمانی فکر کنیم؛ به هر حال موفقیت شانسی به دست نمی‌آید.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker