مسابقات و لیگمصاحبه ها

پرهیزکار: ما هنوز شانس میزبانی داریم

سرپرست کمیته فوتسال از بازی های آسیایی گفت

به گزارش فوتسال کمپ ، داوود پرهیزکار سرپرست کمیته فوتسال در مورد بازی ها آسیایی اینگونه گفت.

وی از خرداد برگزار شدن این مسابقات گفت : هنوز چیزی به ما به صورت رسمی اعلام نشده است. یکشنبه و دوشنبه AFC تعطیل است و فکر می‌کنم روز سه‌شنبه نامه رسمی AFC برای اعلام تاریخ جدید مسابقات قهرمانی آسیا به دست‌مان برسد.از این هم که می‌گویند قرار است خرداد ماه بازی‌ها برگزار شود، اطلاعی ندارم،‌ چون تا هفته پیش که با اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا صحبت می‌کردم خودشان هم نمی‌دانستند بازی‌ها چه تاریخی برگزار خواهد شد.

قهرمانی فوتسال آسیا
پرهیزکار: ما هنوز شانس میزبانی داریم

پرهیزکار در مورد شیوع کرونا بر میزبانی ایران نیز گفت : : خیر بحث میزبانی ما منتفی نیست. الان تمام کشورهای دنیا درگیر این بیماری هستند. ما درخواست میزبانی‌ را دادیم و هنوز درخواست‌مان هم «ریجکت» نشده است. در شرایط فعلی هیچ کشوری نمی‌تواند مسابقات را برگزار کند. امیدوارم بازی‌ها همان‌طور که پیش‌بینی می‌شود چهار پنج ماه عقب بیفتد، چون در این صورت شانس میزبانی ما زیاد می‌شود. در این شرایط خیلی‌ها از کشورها به دلایل مشکلاتی که دارند از میزبانی کناره‌گیری می‌کنند.ضمنا ترکمنستان هم امکان دارد مسابقات را برگزار کند، ولی با توجه به شرایط این کشور کمی سخت است. در هر صورت هنوز پرونده میزبانی ما در AFC باز است.

وی در پایان افزود : هنوز در حال مذاکره با کشورهای دیگر هستیم، ولی نمی‌توانیم تاریخی به آنها اعلام کنیم، چون فعلاً شرایط میزبانی در کشورمان را نداریم. باید منتظر بمانیم تا شرایط کمی مساعد شود. سلامتی بازیکنان مهمتر از همه چیز است.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker