اخبار بازیکنانمصاحبه ها

بانوی ملی‌پوش: انتخاب فوتسال به جای فوتبال بزرگ‌ترین تصمیم سال ۹۸ من بود

مارال ترکمان گفت: امیدوارم امسال در تیم ملی بیشتر بدرخشم و جایگاهم را تثبیت کنم.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری “ایرنا” ،«مارال ترکمان» بازیکن تکنیکی که پیش از حضور او در تیم ملی فوتسال از او به عنوان پدیده فوتبال نام برده می شد امروز به یکی از ستاره‌های فوتسال زنان کشور تبدیل شده است.

بازیکن ۱۷ ساله‌ای که ۶ سال در تیم ملی فوتبال دختران حضور داشت و امسال تصمیم گرفت تا در رشته مورد علاقه خود فعالیت کند. بنابراین با پیوستن به باشگاه سایپا و تیم ملی فوتسال زنان مسیر جدید دیگری را برای خود گشود.

مارال ترکمان برای انتخاب تداوم حضور در تیم ملی فوتسال از راهنمایی‌های «مهدی ترکمان»برادر خود که در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال عضو تیم پارس جنوبی جم بود نیز بهره برد. وی در تورنمنت کافا به همراه تیم فوتسال دختران زیر ۲۰ سال در تاجیکستان عنوان ارزشمندترین بازیکن این مسابقات را کسب کرد.

ترکمان در گفت و گویی اتفاق تلخ سال ۹۸ را مصدومیت «فرشته کریمی» دانست و گفت: وی در کنار ما در تیم سایپا در لیگ برتر بازی می‌کرد اما  آسیب دید و این آسیب دیدگی سبب شد تا بازی بهتری ارایه ندهیم و سرنوشت دیدارها به نفع سایپا تمام نشد.

لیگ برتر فوتسال بانوان
بانوی ملی‌پوش: انتخاب فوتسال به جای فوتبال بزرگ‌ترین تصمیم سال ۹۸ من بود

وی بهترین رخداد ورزشی سال گذشته را دعوت شدن به تیم ملی فوتسال بزرگسالان دانست و عنوان کرد: در کنار آن کسب عنوان قهرمانی در تیم دختران زیر ۲۰ سال  در تورنمت کافا در تاجیکستان و نیز بدست آوردن مقام ارزشمندترین بازیکن این مسابقات بهترین اتفاقات این سال را برایم رقم زد. همچنین در این سال تصمیم بزرگی گرفتم و از فوتبال به فوتسال آمدم و در لیگ برتر نیز توانستم خود را نشان دهم. این تغییر بدلیل نبود اردو و مسابقات برون مرزی در تیم ملی فوتبال زنان بود.

عضو تیم ملی فوتسال زنان ادامه داد: ادامه لیگ برتر نیز بدلیل شیوع ویروس کرونا به امسال منتقل شده است و امیدوارم تا بیشتر بدرخشم و جایگاهم را در تیم ملی فوتسال زنان تثبیت کنم. بر این باور هستم که خواستن توانستن است و اگر فردی هر چه که بخواهد و تلاش کند به آن می‌رسد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا عید نوروز را در مسابقاتی حضور داشتید؟ گفت: بله. ۲ سال گذشته به همراه تیم فوتبال زیر ۱۹ سال در تورنمنت روسیه بودم. گرچه نوروز را در کنار خانواده سپری نکردم اما تجربه خوبی را در این مسابقات بدست آوردم و سفر نوروزی عالی برای من رقم خورد.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker