اخبار فوتسالتیم های ملی

تیمی که عامل اختلاف در فوتسال شده است!

تشکیل تیم «ب» فوتسال باعث اختلافاتی بین ارکان فوتسال ایران شده است.

به گزارش اخبار تیم ملی فوتسال ، فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری “مشرق نیوز” ، مدتی است که بحث تشکیل تیم ملی فوتسال «ب» از سوی کمیته فنی و توسعه فوتسال مطرح شده است. این پیشنهاد بیش از همه از طرف حسین شمس، سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال و یکی از اعضای کمیته فنی مطرح و پیگیری شده است و چندین گزینه نیز برای سرمربیگری این تیم مطرح هستند با این حال به دلیل شیوع بیماری کرونا جلسات این کمیته نیز تعطیل بوده تا عملاً وضعیت تیم «ب» نیز مبهم باشد.

حسین شمس
تیمی که عامل اختلاف در فوتسال شده است!

در مدت اخیر در مصاحبه‌های شمس تاکید زیادی بر تشکیل این تیم می‌شود و حتی داود پرهیزکار، رییس کمیته فوتسال نیز بر حمایت از تیم «ب» صحه گذاشته است. بنا بر اعلام کمیته فنی و توسعه هدف اصلی از تشکیل این تیم میدان دادن به بازیکنان جوان و پشتوانه سازی برای تیم اصلی است؛ اتفاقی که بنا بر اعتقاد اعضای کمیته فنی کم‌تر در تیم ملی بزرگسالان شاهد آن هستیم و سید محمد ناظم الشریعه اعتقادی به جوانگرایی در تیم ملی فوتسال ندارد و همین عامل باعث بروز اختلافاتی بین اعضای کمیته فنی و توسعه و سرمربی تیم ملی فوتسال شده است.

اخیراً محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اعلام کرده که در این برهه باید حمایت‌های ویژه از تیم ملی فوتسال شود و و تشکیل تیم «ب» نمی‌تواند اقدام درستی در این شرایط باشد. تیم ملی فوتسال برای حضور قدرتمندانه در مسابقات آسیایی و جام جهانی نیاز به بازی‌های تدارکاتی و صرف هزینه دارد و این موازی کاری به سود تیم ملی نیست. از سوی دیگر ناظم الشریعه اعلام کرده که پیش از این خودش تیم «ب» را تشکیل و حتی چند جلسه تمرینی آن را هم برگزار کرده است.

محمد ناظم الشریعه
تیمی که عامل اختلاف در فوتسال شده است!

به نظر می‌رسد در روزهای آینده تشکیل تیم «ب» از سوی کمیته فنی و توسعه فوتسال با جدیت بیش‌تری پیگیری شود و احتمال این که پس از معرفی سرمربی این تیم چالشی را بین او و سرمربی تیم بزرگسالان شاهد باشیم وجود دارد. در هر صورت در سال حساسی که تیم ملی باید رقابت‌های جام ملت‌های آسیا و جام جهانی را با نتایج خوب پشت سر بگذارد، صلاح است تصمیمی گرفته شود که به سود فوتسال ما بوده و از سوی دیگر شاهد کم‌ترین اختلافات بین ارکان فوتسالی باشیم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker