مسابقات و لیگمصاحبه ها

جابری: تصمیم جدیدی به ما ابلاغ نشده است تا بازی‌ها را برگزار کنیم

سرپرست سازمان لیگ فوتسال اعلام کرد هنوز هیچ تصمیم جدیدی برای برگزاری مسابقات به این سازمان ابلاغ نشده است.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری “تسنیم” ، آرش جابری در گفت‌وگویی  درباره تعویق دیدار فینال لیگ برتر فوتسال بین تیم‌های مس سونگون و گیتی پسند اصفهان اظهار داشت: هنوز اتفاق جدیدی رخ نداده و نامه جدیدی از وزارت ورزش به ما ابلاغ نشده است تا تاریخی برای بازی فینال لیگ مشخص کنیم.

وی افزود: ما خودمان هم منتظر هستیم و قطعاً اگر همین روال ادامه داشته باشد، جلسه‌ای با فدراسیون فوتبال برگزار خواهیم کرد و طی آن هم ما و هم سازمان لیگ فوتبال برنامه خودمان را ارائه خواهیم داد، ولی تا این لحظه همان‌طور که گفتم تصمیم جدیدی به ما ابلاغ نشده است تا بتوانیم بازی‌ها را برگزار کنیم.

لیگ برتر فوتسال
جابری: تصمیم جدیدی به ما ابلاغ نشده است تا بازی‌ها را برگزار کنیم

سرپرست سازمان لیگ فوتسال در پاسخ به این پرسش که آیا جلسه‌ای با مدیران دو باشگاه مس سونگون و گیتی‌پسند اصفهان داشته است یا خیر، گفت: خیر، نیازی به جلسه با مدیران نیست. برنامه‌ریزی برای مسابقات وظیفه سازمان لیگ است.

جابری در پایان یادآور شد: به طور کلی هدف فدراسیون فوتبال برگزاری تمام مسابقات این فدراسیون است و تا‌کنون درباره لغو هیچ مسابقه بحث نشده است، اما باید برای انجام مسابقات مجوز ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا اخذ شود که تا الان این مجوز داده نشده است.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker