فوتسال بانوانمسابقات و لیگ

رضایی : باشگاه‌ها هیچ اقدامی برای کاهش قراردادها انجام نداده‌اند

سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: در بهترین حالت می‌توان پس از ماه مبارک رمضان، لیگ را 20 روزه تمام کرد البته به شرطی که قبل از آن تیم‌ها کمی زمان برای تمرین داشته باشند.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری “برنا” ، عاطفه رضایی، سرمربی تیم مس رفسنجان، درباره ادامه بازی‌های لیگ فوتسال در گفتگویی  اظهار کرد: واقعیت این است که همه با این شرایط دیگر نمی‌دانیم دقیقا چه کار باید کرد. فعلا که روند شیوع کرونا کاهش پیدا نکرده و سالن‌ها بسته هستند با این شرایط مشخص است که هیچ بازی انجام نخواهد شد. پس از آن‌هم ماه مبارک رمضان را داریم پس از پایان ماه رمضان هم حداقل برای انجام چند بازی نیاز به تمرین خواهیم داشت پس از نظر من لیگ تمام شده است اما نظر اصلی را فدراسیون باید بدهد.

تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان
رضایی : باشگاه‌ها هیچ اقدامی برای کاهش قراردادها انجام نداده‌اند

او ادامه داد: به نظرم در بهترین حالت می‌توان پس از ماه مبارک رمضان لیگ را ۲۰ روزه تمام کرد البته به شرطی که قبل از آن تیم‌ها کمی زمان برای تمرین داشته باشند. در غیر این صورت چون فصل جدید از مردادماه شروع می‌‌شود دیگر زمانی برای ادامه لیگ نمی‌ماند.

رضایی در پایان در خصوص احتمال کاهش دستمزدها گفت: باشگاهی هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده است برای فصل بعد هم هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker