اخبار فوتسالمسابقات و لیگ

سازمان لیگ فوتسال مترصد برگزاری فینال لیگ برتر

با وجودی که قهرمان لیگ برتر فوتسال تنها در دو بازی دیگر مشخص می‌شود سازمان لیگ فوتسال مترصد فرصتی برای برگزاری آن است.

به گزارش فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری ” ایسنا “ ،با تعطیلی مسابقات ورزشی به دلیل شیوع بیماری کرونا هنوز وضعیت لیگ‌های فوتبال مشخص نشده و فدراسیون فوتبال اعلام کرده است ظرف چند روز آینده در مورد مسابقات لیگ برتر، لیگ دسته اول و سایر مسابقات تصمیم‌گیری خواهد کرد.

در فوتسال اما با توجه به اینکه تنها بازی فینال مسابقات لیگ برتر باقی مانده شرایط تا حدودی بهتر است با این حال هنوز شرایط برای برگزاری این بازی فراهم نشده است. اخیراً آرش جابری دبیر سازمان لیگ اعلام کرد که که در تلاش برای برگزاری فینال لیگ هستند و به محض اینکه شرایط برای برگزاری این بازی فراهم شود زمان آن را اعلام می‌کند.

دو تیم فوتسال مس سونگون و گیتی پسند اصفهان که قرار است فینال لیگ برتر فوتسال را برگزار کنند از مدت‌ها پیش تمرینات خود را تعطیل کردند و چنانچه بنا باشد این بازی برگزار شود باید مدتی برای تمرین آماده سازی آنها در نظر گرفته شود.

لیگ برتر فوتسال
سازمان لیگ فوتسال مترصد برگزاری فینال لیگ برتر

به نظر می‌رسد با توجه به در پیش بودن ماه رمضان احتمال اینکه این فینال در ساعت‌های بعد از اذان مغرب در اردیبهشت ماه برگزار شود زیاد است. از سوی دیگر احتمال اینکه دو بازی فینال بدون تماشاگر برگزار شود هم هست تا زودتر پرونده لیگ برتر بسته شده و قهرمان این فصل مشخص شود.

البته هفته پایانی لیگ دسته اول و پلی‌آف فوتسال این رقابت‌ها و همچنین فصل جدید لیگ دسته دوم نیز مدت‌هاست که لغو شده و باید دید سازمان لیگ فوتسال چه تصمیمی برای آنها خواهد گرفت.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker