اخبار فوتسالمسابقات و لیگ

عراق حریف تدارکاتی قطعی تیم‌ملی فوتسال ایران

در شرایطی که قرار است اواسط مردادماه مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا برگزار شود تا حدودی می‌توان یک حریف تدارکاتی را برای تیم ملی قطعی دانست.

به گزارش اخبار تیم ملی فوتسال فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری “ایسنا” ،رویدادهای ورزشی به دلیل شیوع بیماری کرونا چند هفته‌ای است که تعطیل است و مشخص نیست تمرینات تیم ملی فوتسال ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا نیز از چه زمانی شروع می‌شود.

پس از تعویق این مسابقات که قرار بود اسفندماه سال گذشته در ترکمنستان برگزار شود، کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان جدید این بازی‌ها را مشخص کرد و مقرر شد این مسابقات از 15 تا 26 مردادماه 1399 برگزار شود.

در این میان کمیته فوتسال هم در حال رایزنی با چند کشور برای برگزاری بازی دوستانه تیم ملی پیش از این رقابتهاست که هنوز نتیجه‌ای حاصل نشده است با این حال می‌توان عراق را به عنوان حریف قطعی تدارکاتی ایران نام برد.

عراقی‌ها پیش از این هم موافقت خود را برای برگزاری بازی با ایران اعلام کرده بودند و قرار بود در صورت برگزاری بازی‌ها در اسفندماه، اواخر بهمن برای دو بازی دوستانه در ایران حاضر شوند.

این توافق با پیگیری ناظم الشریعه رخ داده بود و به نظر می‌رسد با وجود تغییر زمان بازی‌ها هم‌چنان پابرجا باشد. از آنجایی که عراق تیم نسبتا خوبی در فوتسال داشته و غایب بزرگ مسابقات فوتسال قهرمانی آسیاست و با توجه به رابطه خوب با ایران، حریف قطعی تدارکاتی ماست که البته برای حضور  در این رقابت‌ها حریفی کافی نیست.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker