اخبار تیم های باشگاهیمسابقات و لیگ

لیگ برتر فوتسال ۹۹ تا۱۴۰۰ طول می کشد

با توجه به ترافیک رویدادهای فوتسالی در سال ۱۳۹۹ احتمال برگزاری لیگ برتر امسال به صورت فصلی وجود دارد.

به گزارش اخبار مسابقات و لیگ های فوتسال فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی خبرگزاری “ایسنا” ، هنوز پرونده لیگ برتر فوتسال ۱۳۹۸ بسته نشده نمی توان به طور قطعی در مورد زمان شروع فصل بعد صحبت کرد. از طرفی مشخص نیست زمان ریشه کن شدن ویروس کرونا به طور دقیق چه زمانی است اما به نظر می‌رسد با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته از اوایل خرداد بتوان فعالیت‌های ورزشی را از سر گرفت.

لیگ برتر فوتسال
لیگ برتر فوتسال ۹۹ تا۱۴۰۰ طول می کشد

تیم ملی فوتسال ایران باید از ۱۶ مردادماه در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا شرکت کند. همچنین مسابقات جام جهانی فوتسال هم در پیش است که قرار است فیفا طی چند روز آینده در مورد زمان برگزاری آن تصمیم گیری کند. اواسط آذر نیز جام باشگاه‌های فوتسال آسیا را در پیش داریم و همه این عوامل باعث شده تا سازمان لیگ فوتسال برای شروع فصل جدید نیازمند به یک بررسی تازه داشته باشد.

همچنین برگزاری بازی‌های لیگ برتر به شیوه پلی آف نیز باید بار دیگر مورد تائید مدیران باشگاه‌ها قرار بگیرد و در این صورت چندین هفته به پایان لیگ اضافه می‌شود. به نظر می‌رسد کرونا ناخواسته سازمان لیگ را به سمت هدفی که دارد رهنمون می‌کند.

آرش جابری دبیر سازمان لیگ فوتسال از جمله مدیرانی است که علاقه زیادی دارد تا لیگ برتر نه در یک سال که در یک فصل به پایان برسد و با پایان یک سال پرونده بازی‌ها بسته نشود. با توجه به در پیش بودن رویدادهای مختلف احتمالا لیگ برتر فوتسال به صورت رسمی از سال ۱۳۹۹ به صورت فصلی برگزار می‌شود و احتمالا اردیبهشت ۱۴۰۰ چهره قهرمان بازی‌ها مشخص خواهد شد و این شیوه برگزاری در تقویم فوتسال ماندنی شود.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker