فوتسال بانوانمصاحبه ها

شیربیگی : لیگ برتر فوتسال بانوان ضربه شدید را خورد.

سارا شیربیگی خانم گل در مصاحبه ای از شرایط لیگ برتر فوتسال بانوان گفت.

به گزارش فوتسال کمپ ، سارا شیربیگی خانم گل و بازیکن لیگ برتر  فوتسال بانوان ایران و عضو تیم فوتسال بانوان هیئت خراسان در مصاحبه ای از لطمه انحلال تیم فوتسال بانوان ستارگان دشت ورامین به لیگ برتر فوتسال بانوان گفت.

وی گفت : ستارگان ورامین تیم خوبی در لیگ برتر فوتسال بانوان بود و به نظر می‌رسید که می‌توانست بازیکنان ارزنده‌ای را به تیم ملی کشورمان معرفی کند، اما متاسفانه شرایط جور دیگری تغییر پیدا کرد و اولین لطمه از انحلال این تیم را بازیکنان ورامین خوردند. سال گذشته که من در تیم نگین بازی می‌کرد چنین اتفاقی برای ما هم رخ داد که تیم در آستانه انحلال قرار بگیرد، اما خوشبختانه زیر نظر باشگاه نامی نو اصفهان رفتیم و به کارمان در مسابقات لیگ برتر تا کسب نتیجه قهرمانی ادامه دادیم

شیربگی از حضور سخت تیمش در ورامین گفت و افزود : هفته گذشته تیم ما سختی زیادی را تحمل کرد و به ورامین رفت، اما متاسفانه این بازی برگزار نشد. وقتی تیم ستارگان منحل شود همه باشگاه‌ها لطمه می‌بینند، چون باتوجه به هزینه‌هایی که الان حامیان مالی متحمل می‌شوند، رخ دادن این چنین اتفاقاتی لطمه بسیاری به همگان وارد می‌کند و من امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در لیگ بانوان نباشیم.

و ادامه داد : این هفته در مشهد میزبان تیم پارس آرا شیراز خواهیم بود، این تیم چندین سال است که در لیگ برتر بانوان حضور دارد و از بازیکنان بومی اش در مسابقات بهره می‌برد. نتایج پارس آرا نوسانات زیادی داشته است و به طور مثال از تیم صدرنشین سایپا با دریافت ۱۲ گل نتیجه بازی را واگذار کرده و در مقابل تیم رده سومی ملی حفاری با نتیجه ۲ بر یک شکست خورده است.

شیربیگی تصریح کرد: خوشبختانه تماشاگران استقبال خوبی از فوتسال بانوان در مشهد می‌کنند و در تمام بازی‌های ما تماشاگران بسیاری برای دیدن بازی هایمان به سالن آمده اند و من امیدوارم شرایط تیم‌ها رفته رفته بهتر هم شود.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker