اخبار فوتسالتیم های ملی

شایعه تا واقعیت حضور تیم ملی فوتسال در تورنمنت سوئیس

اخیرا شایعاتی مبنی بر حضور تیم ملی فوتسال ایران در تورنمنت سوئیس و انصرافش به دلیل حضور رژیم اشغالگر اسرائیل مطرح شده است

به گزارش فوتسال کمپ ،انصراف ایران از یک تورنمنت فوتسال به دلیل حضور رژیم غاصب از جمله دروغ‌هایی است که برای تقابل ورزش ایران با مجامع بین المللی مطرح شده است.

قرار بودتیم ملی فوتسال کشورمان در یک تورنمنت چهارجانبه در کشور سوئیس با تیم‌های مطرح دنیا رقابت کند، اما به دلیل همگروهی با تیم فوتسال رژیم اشغالگر اسرائیل در این تورنمنت که از ۸ نوامبر شروع می‌شد انصراف داد.

این در حالی است که در صورتی که اگر این خبر صحت داشته باشد هم اتفاق عجیبی رخ نداده و ورزشکاران ما بار‌ها در این باره نظر شخصی خود که رو به رو نشدن با رژیم صهیونیستی است را به اعلام و به آن عمل کرده اند، اما این بار اصلا قرار نبوده که ملی پوشان فوتسال کشورمان در این تورنمنت حضور داشته باشند، اما برخی افراد با اهداف تعلیق ورزش ایران اینگونه اخبار را منتشر کرده اند.

این در حالی است که برخی سایت‌های خارجی مدعی شدند که فوتسالیست‌های ایرانی با کشور‌های سوئیس و آرژانتین به همراه رژیم صهیونیستی باید در این تورنمنت حضور پیدا می‌کردند.

در همین مورد محمد ناظم الشریعه با تکذیب حضور و یا انصراف ایران از این مسابقات گفت :اصلا چنین موضوعی صحت ندارد و بنده این خبر را به شدت تکذیب می‌کنم. تیم ملی از اول قرار نبود در این تورنمنت شرکت کند.

وی افزود: نمی‌دانم منبع این خبر کجا است، اما هر چه بوده من از این موضوع اطلاعی ندارم و این خبر را تکذیب می‌کنم. اولین تورنمنت جدی تیم ملی فوتسال قرار است آذر ماه در مشهد با حضور تیم‌های اسلواکی، اوکراین و بلاروس برگزار شود.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker