فوتسال بانوانمصاحبه ها

اردلان: تیم ایران آمادگی خوبی داشت

سرمربی تیم فوتسال دختران زیر 20 سال گفت: سطح تورنمنت فوتسال کافا با توجه به برگزاری اولین دوره، مناسب بود.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، نیلوفر اردلان، سرمربی تیم فوتسال دختران زیر 20 سال در خصوص قهرمانی در اولین تورنمنت کافا دختران در تاجیکستان گفت:سطح تورنمنت به با توجه به اولین دوره برگزاری بازیها مناسب و خوب بود. همه تیم ها به غیر از تیم ایران در یک سطح بودند و این امر از نتیجه بازی ها هم مشخص است. تیم ما بدلیل حضور بازیکنان در لیگ برتر فوتسال از آمادگی خوبی برخوردار بودند.

وی ادامه داد: ‌خدا را شکر‌ بازیکنان توانستند برنامه هایی که ازشان خواسته بودیم را به نحو احسنت انجام بدهند که نتیجه اش شد ۵۲ گل زده و‌تنها ۲ گل خورده.

تیم ملی فوتسال زیر 20سال بانوان
اردلان: تیم ایران آمادگی خوبی داشت

اردلان در ادامه بیان کرد: انتخاب خانم گل و بهترین بازیکن از تیم ما نشان دهنده عیار بالای بازیکنان ایران بود. ما برای رسوندن این تیم در سطح اول آسیا خیلی کار داریم . این بچه ها باید از لحاظ بدنی، قوی باند وبایدفعالیتهای بدنسازی برای بازیکنان به صورت مستمر صورت گیرد.

وی در پایان گفت: امیدواریم که بتوانیم با یک برنامه ریزی خوب و درست و ‌اینده نگری بلند مدت این تیم را به حقش برسانیم و پشتوانه ی خوبی برای آینده فوتسال بانوان بزرگسالمان داشته باشیم.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker