فوتسال بانوانمصاحبه ها

فاطمه شریف : از عملکرد بازیکنان راضی نبودم

سرمربی تیم فوتسال بانوان هیات خراسان از عدم رضایتش از عملکرد بازیکنان باوجود کسب سه امتیاز گفت

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ ، سرمربی تیم فوتسال بانوان هیات خراسان در مصاحبه ای  از عدم رضایتش از عملکرد بازیکنان در مقابل تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز باوجود کسب سه امتیاز گفت.

او در مورد بازی با پارس آرا شیراز در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال بانوان گفت : با وجود اینکه بردیم، اما از نتیجه راضی نبودم و مطمئنم تماشاگرانی که برای تماشای بازی آمده بودند، نیز از بازی و عملکرد تیم ما ناراضی بودند. سه هفته دوری از مسابقات باعث شد که نتوانیم کیفیت همیشگی را داشته‌باشیم.

۶ شوت ما به تیرک دروازه حریف اصابت کرد و بدشانس بودیم. متأسفانه بازیکنان، آن بازی همیشگی را ارائه نکردند و از عملکرد آن‌ها راضی نبودم. خوشبختانه توانستیم از بازیکنان جوان خود، از جمله زهرا محمدزاده که یکی از گل‌های بازی را به ثمر رساند و دروازه‌بان تیم، بیشتر استفاده کنیم تا این بازیکنان بیشتر خود را نشان بدهند.

وی در پایان نیز اظهار داشت : پارس آرا شیراز حریف قابل احترامی بود، آنها با وجود اینکه بازیکنان کمی داشتند، خیلی خوب جنگیدند. پارس‌آرا به استثناء باخت سنگین مقابل سایپا که به دلیل مصدومیت بازیکنانش رقم خورد، در سایر بازی‌های خود عملکرد خوبی داشته است.

در بازی مقابل سایپا، پارس آرا دروازه‌بان و دو بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، اما در این بازی، تمام بازیکنان اصلی‌اش، حضور داشتند.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker