فوتسال بانوانمسابقات و لیگ

پایان لیگ برتر فوتسال بانوان؛صعود کنندگان مشخص شدند

تیم تیم اول این مسابقات به پلی آف صعود کردند.

به گزارش اخبار فوتسال بانوان فوتسال کمپ و به نقل از آی دابلیو اسپورتس ،هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال بانوان امروز جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ برگزار شد و مرحله گروهی لیگ به پایان راه خود رسید. جدول رده بندی در بازی‌های امروز شامل تغییراتی در بالای جدول و یک تغییر در میانه جدول بود.

تیم فوتسال صدرنشین هیئت خراسان رضوی امروز در اهواز میهمان تیم فوتسال بانوان  حفاری خوزستان بود تا مسابقه‌ای مهم در خوزستان شکل بگیرد. دیداری که حفاری در آن ۴ بر یک پیروز شد. فهیمه زارعی، فاطمه پاپی، فاطمه رحمتی و الهام عنافجه برای حفاری در این بازی گلزنی کردند.

پیروزی مهم امروز حفاری در اهواز به تیم مینا بارانی کمک کرد تا به صدر جدول صعود کند و جای تیم هیئت خراسان را بگیرد. بدین ترتیب این برد به حفاری این امکان را می‌دهد تا در مرحله پلی آف برابر سایپایی قرار بگیرند که از نظر آنها رقیب مناسب‌تری نسبت به دیگر تیم‌های پلی آف است.

تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان که می توانست از فرصت شکست تیم فوتسال بانوان هیئت خراسان رضوی استفاده کند و در صورت پیروزی در بازی آخر، لیگ را با صدرنشینی به پایان ببرد در دربی استان کرمان برابر دختران کویر مس کرمان صفر – صفر مساوی کرد و با این تساوی از رده سوم به رده دوم صعود کرد.

یک پیروزی کافی بود تا تیم عاطفه رضایی با صدرنشینی در پلی آف رقیب سایپا شود اما از دست دادن ۲ امتیاز در دربی امروز برابر سعیده ایرانمنش به این معنی است که حالا آنها در پلی آف رقیب سرسختی به نام هیئت خراسان رضوی خواهند داشت.

تیم فوتسال بانوان سایپا در اصفهان برابر تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال اصفهان با قدرت عمل کرد و ۸ بر صفر حریف قعرنشین را شکست داد. سمانه کاشف (۲ گل) شهین افلاکی (۲ گل) مینا بیگی (۲ گل) فاطمه تراهی  و فاطمه حسینی برای سایپا در این مسابقه موفق به فتح دروازه حریف شدند.

در ساری، رهیاب تهران با هت تریک معصومه محمدگنجی و دو گل از سمیرا قربان پور و نسا احدی در برابر دبل الناز عبداللهی شهروند را ۵ بر ۲ شکست داد.

لیگ برتر فوتسال بانوان
پایان لیگ برتر فوتسال بانوان؛صعود کنندگان مشخص شدند

تیم فوتسال بانوان نامی نو نیز که قرار بود برابر تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان به میدان برود در این بازی غیبت کرد و ۳ بر صفر بازنده اعلام شد. موضوعی که پیش تر با اعتراض رهیاب به باشگاه نامی نو همراه بود زیرا غیبت نامی نو و تقدیم ۳ امتیاز به آبادانی‌ها سبب شد رهیاب نتواند از پالایش نفت در جدول پیشی بگیرد.

نتایج کامل دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال بانوان  بدین شرح است:

هیئت فوتبال اصفهان صفر –  سایپای تهران ۸

حفاری خوزستان ۴ –  هیئت فوتبال خراسان رضوی ۱

دختران کویر مس کرمان صفر –  مس رفسنجان صفر

شهروند ساری ۲  – رهیاب تهران ۵

پارس آرای شیراز ۱ – پویندگان صنعت فجر شیراز ۴

به این ترتیب چهار تیم فوتسال بانوان حفاری اهواز ، مس رفسنجان ، هیئت فوتبال خراسان رضوی و سایپا تهران به مرحله پلی آف این مسابقات صعود کردند.

تگها

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker